Fil ile Karınca

Vince Poscente

Fil ile Karınca
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-04
YAZAR Vince Poscente
ISBN 9755992396
DOSYA FORMATI 4,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. İçsel yeteneklerinden ve güçlerinden yararlanmalı, gelişimini engelleyen alışkanlıklarla mücadeleetmelidir, kendisini sürekli olarak hedeflerini gerçekleştirmekten alıkoyan korkularıyla ve olumsuz duygularıyla baş etmelidir…Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve performansınıza ulaşmak için nasıl birleştirebileceğinizi göstermektir.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fil ile Karınca i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fil ile Karınca.

...inin lideri olmalıdır. İçsel yeteneklerinden ve güçlerinden yararlanmalı ... Fil Ile Karınca | AR-Vids ... ... Fil İle Karınca kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. 17.82 TL. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve... Anasayfa/Kişisel Gelişim/Fil İle Karınca. Fil İle Karınca. 29 Kasım ... Fil ile Karınca Kitabı ... ... Anasayfa/Kişisel Gelişim/Fil İle Karınca. Fil İle Karınca. 29 Kasım 2019. 2 Bir dakikadan az. "Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Yeni bir kitapla daha karşınızdayım. Dolayısıyla bir kitabı daha bitirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Lütfen lütfen lütfen bana dünyadaki bütün kitapları okuyup, beğendiğim yerlerin altını çizip... 14.85 TL. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Amacı size bilinçli ve bilinçsiz düşüncelerinizin gücünü gerek birey ve gerekse organizasyon liderleri olarak zirve... Fil ile Karinca Vince Poscente. Πριν χρόνο. Karınca çizgi filmleri | Yeni Masalları | Çekirge ile karınca | Karınca ve çekirge | The Ant and The Grasshopper in Turkish | Yeni ... 18 TL. Fil İle KarıncaFil İle Karınca - Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Fil ile Karınca. Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Karınca ve Fil, bunu yapmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir hikayedir. Fil İle Karınca. Yazar:Vince Poscente Çevirmen: Selim Yeniçeri. Yayınevi: Beyaz Yayınları,2015 "Kişi bir lider olarak tam potansiyeline ulaşabilmesi için öncelikle kendi kendinin lideri olmalıdır. Karınca ile Ağustosböceği | The Ant And The Grasshopper in Turkish | Masal dinle | Masallar | çoçuk masalları dinle | Peri ... Fil ile Karinca Vince Poscente. Karınca ile Çekirge - Çizgi Film Masal. fil ile karınca birbirlerine aşık olurlar ve kaçmaya karar verirler.tam kacacakları sırada karıncanın babası fili vurmaya gelir ... fil ile karınca. İslamı Yaşamak İsteyenlerin Buluşma Noktas....