Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu

Hüseyin Uzunboylu

Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-11-01
YAZAR Hüseyin Uzunboylu
ISBN 6055885472
DOSYA FORMATI 4,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmeler yirmibirinci yüzyıla damgasını vurarak ilerlemektedir. Bu ilerleyiş, bilgi ve iletişim teknolojilerini yaşamın her alanında etkin bir şekilde kullanan bireylerin eğitimini gerekli kılmaktadır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de öğretmen, eğitim-öğretim süreçlerindeki önemini sürdürmektedir. Bir başka deyişle, bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Ancak, öğretmenin rolü günümüzde geleneksel öğreticilik rolünden arınarak bir değişime uğramakta, gün geçtikçe, gerçek rolü olan öğretme-öğrenme rehberi olma yolunda değişmektedir. Bu değişime ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen; bu yönde kazandığı bilgi ve becerileri mesleki yaşamına uyarlayan öğretmenler, öğrenme-öğretme süreçlerinde daha etkili ve başarılı olabilmektedir.Öğretim Teknolojileri alanı öğretmenlerin değişen rolüne büyük katkılar koyarak ilerlemekte ve genişlemektedir. Öğretmenler Öğrenme-Öğretme süreçlerini planlama, tasarımlama, uygulama ve değerlendirmede Öğretim teknolojilerinden büyük oranda yararlanmaktadırlar. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel anlamda bir kılavuz olacak ve öğretmen adaylarının bu yöndeki ihtiyaçlarına da cevap verebilecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı / Hüseyin Uzunboylu.

...lerlerse ilerlesin, öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir ... 8) Materyal Tasarımı - I - Öğretim Yöntem ve Teknikleri... - YouTube ... . Prof. Dr. Hüseyin Uzunboylu. Sayfa Sayısı. Hüseyin Uzunboylu. HAVALE :15,95 TL %1 EFT İndirimi. Bir başka deyişle bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin öğretmenin yerini alamayacağı şüphesizdir. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı, isimli bu kitap, öğretmenlere temel anlamda bir kılavuz olacak ve öğretmen adaylarının bu yöndeki ihtiyaçlarına da cevap verebilecektir. Dr. Hüseyin Uzunboylu - Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasa ... PDF Hüseyin Uzunboylu Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı ... . Dr. Hüseyin Uzunboylu - Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı. 2 Eğitim Doğumdan ölüme kadar geçen süreçte çevre, sosyal ve kültürel değerler yardımıyla bireyin kendi yaşantı alanı içerisinde... Hüseyin Uzunboylu kitapları ve Pegem Akademi 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Bir başka deyişle bilim ve teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin ...