Kömürkirchen

Yaşar Miraç

Kömürkirchen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-08
YAZAR Yaşar Miraç
ISBN 9755399928
DOSYA FORMATI 3,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gelsenkirchen 170 yıl önce küçük bir köyken, kömür bulununca büyük bir işçi kenti oldu. Yaşar Miraç Gelsenkirchen’de 20 yıl yaşadı. Bu kenti, insanlarını ve kömürü dile getiren şiirlerini Kömürkirchen’de topladı. Şairin Soma ile ilgili 3 yeni şiirini ve önceki kitaplarında yeralan maden işçileriyle ilgili şiirlerini de eklediği bu yapıtı Soma faciasında yaşamını yitiren, yaralanan işçilere ve ailelerine adıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kömürkirchen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kömürkirchen.

...şar Miraç Gelsenkirchen'de 20 yıl yaşadı ... Kömürkirchen - Yaşar Miraç : %15 İndirimli ... . Bu kenti, insanlarını vekömürü dile getiren şiirlerini Kömürkirchen'de topladı. Gelsenkirchen 170 yıl önce küçük bir köyken, kömür bulununca büyük bir işçi kenti oldu. Bu kenti, insanlarını ve kömürü dile getiren şiirlerini Kömürkirchen'de topladı. Kömürkirchen-Yaşar Miraç en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Kömürkirchen-Yaşar Miraç ayağınıza gelsin! 9.75 TL. Tüneller ve lambalar. Bir anıt kır ... Kömürkirchen ... .75 TL. Tüneller ve lambalar. Bir anıt kırk kazmanın. Kırk kürekle halayı. Bir anıt gece kömür. Onda özgür yanmalı. Kırk kömür çocuk gözü. Onda ışıl bakmalı. Göçükte ölenlerin. Kömür Turkish Kitchen, Istanbul, Turkey. World Of Foods. 9789755399928. 446755. Kömürkirchen. Ayrıntı yayınları. 11.25. Ürün...