Devr-i İfsat

Halil Kemerli

Devr-i İfsat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-13
YAZAR Halil Kemerli
ISBN 6056867804
DOSYA FORMATI 11,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, “ifsat programı”. Yani artık devir “ifsat devri”! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat yapılanmasının kuşatmasına maruz kalmış olan ıslah programının ise, hükmünü icra etmekten çok uzak olduğunu açıkça görmek ve ortaya koymak zorundayız. Bunu yapamadığımız için insanoğlu, ifsadın program olarak, ıslahınsa vicdanlarda ve ancak ifsadın bir parçası olarak parlayıp sönmesini anlamlandıramıyor, problemli ve bunalımlı bir dönemde yaşadığını fark edemiyor. Bu dönemin de her zamanki dönemler gibi olduğunu ve endişe duyulacak bir şey olmadığını düşünüyor… Bu hâl, insanlığın gafletten uyanmasına mâni olurken, ifsatçılara da uygun bir ortam hazırlıyor. Devr-i ifsadın canına can katıyor ve ömrünün uzamasını sağlıyor. İfsatçıların rakipsiz kalmalarını ve karanlığın devamını tevlid ediyor!..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Devr-i İfsat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Devr-i İfsat.

...kmünü sürdüren program sayısı teke indi ... Ekrem Şama ( Araştırmacı Yazar ) - İfsat! İfsat! İfsat! ... . Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, "ifsat programı". devri ifsat - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden %16. Devr-i İfsat. Halil Kemerli. devri ifsat. 21.25 TL. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat... Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yer ... Devr-İ İfsat - Halil Kemerli - Kitap > arkadas.com.tr ... ... Küreselleşmeden sonra, aktif olarak yeryüzünde hükmünü sürdüren program sayısı teke indi. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! Çerkez Ethem?in çağına tanıklığı ve gizli ifsat komiteleri Devami... "Gece ve gündüz devam ettikçe, devirler birbirini takip ettikçe, ay ve güneş dur. 22.50 TL. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi rengine boyadığını; vicdanlarda varlığını sürdürebilen ve ifsat... Şu anda yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program "ifsat programı". Yani artık devir "ifsat devri"! İfsat programının hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını kendi... 20 TL. Şu anda, yapı olarak hükümranlığını devreye sokabilen tek program, ifsat programı. Yani artık devir ifsat devri! İfsat programının, hükümranlığını ilan ettiğini ve hayatın neredeyse tamamını... *Yargı sistemini KORKU metodu ile kontrol edip, İFSAT ettiler. *Temel gıda kaynaklarımızdan olan hayvancılığı İFSAT ettiler. *Anadolu'yu boşaltacak politikalarla nüfus dengesini İFSAT ettiler. Onlar, ekini ve nesli kendi keyifleri için ifsat ederler, bunun adına da biz ıslah ediciyiz diyerek , bilimsel kalıplara sığdırmaya Yeşil Devrim'in sağladığı artışı sonsuza dek sürdürmek elbette mümkün değildi....