İşte Benim Annem

Salih Memecan

İşte Benim Annem
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-02
YAZAR Salih Memecan
ISBN 6059987189
DOSYA FORMATI 4,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye’nin en sevilen çizgi ailesi Sizinkiler’den annelere özel kitap; "İşte Benim Annem" Çıtçıt... Fedakar mı fedakar, evin tüm yükünü taşıyacak kadar güçlü, bütün Akdeniz kadınları gibi tatlı – sert, kilosu konusunda biraz takıntılı ve tabii ki Limon’un biricik annesi... O hepimizin annesinden bir parça... Anne – çocuk ilişkileri ve anne olmak ile ilgili birbirinden komik karikatürler ve bölümlerle dolu bu kitap, hem sizi hem annenizi çok güldürecek. 1991 yılından bu yana mizah ve karikatür sevenlerin büyük sevgisini kazanan Sizinkiler’in annelere özel kitabı artık raflarda! Bitmek bilmeyen hoşgörüsü, fedakarlığı, disiplini, çalışkanlığı ve sevgisiyle o, tüm anneler gibi bir süper kahraman! Süper Anne Çıtçıt’ın birbirinden komik karikatürlerini okurken sık sık, “Aynı benim annem!” diyeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İşte Benim Annem i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İşte Benim Annem.

...0 TL. Hal böyle olunca Mutlu için hayat bazen zorlaşır ... Pandora - İşte Benim Annem - Ezgi Berk - Kitap - ISBN 9786052374368 ... . Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, annesini her haliyle seviyor ve onunla mükemmel vakit geçiriyor. İşte Benim Annem kitabının... İŞTE BENİM ANNEM Mutlu'nun annesi çevresinde gördüğü diğer annelerden biraz farklıdır. Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, annesini her haliyle seviyor ve onunla mükemmel vakit geçiriyor. 27.97 TL. Hal böyle olunca Mutlu için hayat bazen zorl ... İşte Benim Annem Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . 27.97 TL. Hal böyle olunca Mutlu için hayat bazen zorlaşır. Ama değişmeyen bir gerçek var ki o, annesini her haliyle seviyor ve onunla mükemmel vakit geçiriyor. İşte Benim Annem kitabının......