Birinci Olabilirsiniz

Kollektif

Birinci Olabilirsiniz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6054772544
DOSYA FORMATI 3,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her kadın bir incidir. İpte dizi oldukça veya sedefinde saklı oldukça da birincidir. Her kadın birinci ve bir inci olmak ister. Ama bunun yolu nizamın ipini koparmak veya sedefinden koparmak değildir. Kadın kur’an’da buyrulduğu üzere her zaman sedefinde sallı bir yumurta olduğu zaman bir incidir, birincidir. Yoksa kırılıp dağılır. O zaman ne birinci olabilir nede bir inci olur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Birinci Olabilirsiniz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Birinci Olabilirsiniz.

...bilirsiniz! Dua Yayıncılık, 2015. 16.80 TL ... Hürriyet: Birinci Olabilirim - Spor Haberleri ... . Kadın kur'an'da buyrulduğu üzere her zaman sedefinde sallı bir yumurta olduğu zaman bir incidir birincidir. Yoksa kırılıp dağılır. O zaman ne birinci olabilir nede bir inci olur. Dua Yayıncılıktan son olarak Abdulhakim Sonkaya`nın yazdığı 'Bir İnci Olabilirsiniz` kitabı çıktı. Yoksa kırılıp dağılır. O zaman ne bir inci ne de birinci olur. Kadın nizamın nizamıdır. Belirtilen tü ... Birİnci Olabilirsiniz ... . Kadın nizamın nizamıdır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Birinci Olabilirsiniz. BİRİNCİ OLABİLİRSİNİZ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. ABDULHAKİM SONKAYA kitapları ve DUA 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Tüm Forumlar >> Konu Dış...