Anadolu’nun Cesur Yürekli Kadınları

Nural Okanar

Anadolu’nun Cesur Yürekli Kadınları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-11
YAZAR Nural Okanar
ISBN 6059948067
DOSYA FORMATI 12,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşam deneyimleri birbirinden farklı, zorluklara rağmen yılmadan başarıyı yakalamak için mücadele etmiş kadınların öyküleri... Uzaklardan değil, yanı başımızdan, Anadolu’dan kadınların öyküleri… Kapılarını açan, yaşamlarına konuk eden ve deneyimlerini paylaşan, onları başarıya götüren yolun “sırlarını” anlatan cesur yürekli kadınların öyküleri... Kiminin bir başına, kiminin eşi ile omuz omuza başladığı yolculuklarında onları başarıya götüren neydi? Çocukluk anılarında saklanan bir sözcük mü, öğüt mü, aile büyüklerinin çizdiği yol mu? Neydi bu cesur yürekleri başarıya götüren sır? Çekilen sıkıntılara başkaldıran, ayakta kalmaya çalışırken değerlerine sahip çıkan bu kadınların cesaretinin sırrı ne?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anadolu’nun Cesur Yürekli Kadınları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anadolu’nun Cesur Yürekli Kadınları.

...al Okanar. Yaşam deneyimleri birbirinden farklı, zorluklara rağmen yılmadan başarıyı yakalamak için mücadele etmiş kadınların öyküleri ... Anadolu'nun Cesur Yürekli Kadınları ... ... Nural Okanar. Yaşam deneyimleri birbirinden farklı, zorluklara rağmen yılmadan başarıyı yakalamak için mücadele etmiş kadınların öyküleri... Anadolu'nun Cesur Yürekli Kadınları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Nural Okanar kitapları ve Saraçoğlu Yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Çekilen sıkıntılara başkal ... Anadolu'nun Cesur Yürekli Kadınları, Nural Okanar... | Kitap365.com ... . Nural Okanar kitapları ve Saraçoğlu Yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Çekilen sıkıntılara başkaldıran, ayakta kalmaya çalışırken değerlerine sahip çıkan bu kadınların cesaretinin sırı ne? Anadolu'Nun Cesur Yürekli Kadınları-Nural Okanar Web sitemizden ücretsiz... Uzaklardan değil, yanı başımızdan, Anadolu'dan kadınların öyküleri… Kapılarını açan, yaşamlarına konuk eden ve deneyimlerini paylaşan, onları başarıya götüren yolun "sırlarını" anlatan cesur yürekli... Uzaklar...