Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım)

Kollektif

Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-13
YAZAR Kollektif
ISBN 6053839736
DOSYA FORMATI 10,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyal beceri, bireyin toplumsal sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla sergilediği, başka insanlarla iletişimi mümkün kılacak davranışlardan oluşur. İnsan yaşamının en önemli evrelerinden biri, çocukluk dönemidir. Bu dönem, sağlıklı bir kişilik oluşumunda ve topluma uyum sağlamada kritik bir eşiktir. Bu eşikte çocuklara, sosyal beceriler ve olumlu kişilik özellikleri kazandırılmalıdır. İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir.Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi’ni oluşturduk. Sosyal Becerilerim Serimiz ile çocuklarımızın olumlu kişilik özelliklerini, sosyal becerilerini ve karakterlerini geliştirmenin yanı sıra çocukların; kendilerini ve yakın çevrelerini biyolojik, psikolojik, kültürel yönleriyle tanımalarını sağlayan Hayat Bilgisi dersi kazanımlarını desteklemek amacıyla oluşturduk.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım).

...kün kılacak davranışlardan oluşur. 43 TL ... Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) Kitap %34... - Atlas Kitap ... . İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir. Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. ...Serisi (10 Kitap Takım) - Damla Yayınevi Çocuk - 9786053839736 - Tülay Öncü - - Sosyal beceri Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. 23.65 TL. İlkokul dönemi, çocukların bu ... Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) ... . 23.65 TL. İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir. Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. Bu eşikte çocuklara sosyal beceriler ve olumlu kişilik özellikleri kazandırılmalıdır. Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir.Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. Sosyal Becerilerim Serimiz ile çocuklarımızın olumlu kişilik özelliklerini, sosyal becerilerini ve karakterlerini geliştirmenin yanı sıra çocukların; kendilerini ve yakın çevrelerini (10 Kitap Set). 45 60. 43 TL. İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir. Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. 32.25 TL. İlkokul dönemi, çocukların bu özellikleri kazanmaya en hazır olduğu dönemdir. Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk. Peygamberler Tarihi (10 Kitap Takım). 215.00 TL 135.00 TL. 37%. Cin Ali Kitap Seti 10 Kitap Takım - Rasim Kaygusuz. 12,40 TL. Vesta-Linnea ve Canavar Anne - Tove Appelgren Salla Savolainen. yakala. Sosyal Becerilerim Serisi-10 Kitap. kitaphanen.com´da uygun fiyata Damla Yayınevi markalı Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım) 9786053839736 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Tülay Öncü. Sosyal beceri, bireyin toplumsal sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla sergilediği, başka insanlarla iletişimi mümkün kılacak davranışlardan oluşur. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sosyal Becerilerim Serisi (10 Kitap Takım). Damla Yayınevi olarak ilkokula giden çocuklarımız için Sosyal Becerilerim Serisi'ni oluşturduk....