Görsel Arapça Eğitim Afişleri

Kollektif

Görsel Arapça Eğitim Afişleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-13
YAZAR Kollektif
ISBN 9755895171
DOSYA FORMATI 7,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaklaşık altı ay süren hazırlık ve tasarım aşamasından sonra ortaya çıkan afişler, Türkiye’nin en büyük Arapça Dil Eğitim Merkezi olan Özel Akdem Yabancı Dil Kursunun Arap hocaları ve Arap ülkelerinde eğitim görmüş Türk hocaları tarafından hazırlanmıştır. Bugün Arap Ülkeleri dahil, İslam ülkelerinin hiçbirinde bu şekilde tertip ve düzende bir benzerinin bulunmadığı Arapça Afişleri İmam-Hatip Lisesi müfredatı baz alınmak suretiyle toplam 108 (Dil bilgisi: 30 adet, Kelimeler: 30 adet, Pratik Arapça: 23 adet, Edatlar: 25) adetten oluşmaktadır. Yırtılma ve yıpranmaya karşı, üzeri selefon kaplanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Görsel Arapça Eğitim Afişleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Görsel Arapça Eğitim Afişleri.

...rkçe 35 CD. ...Arap hocaları ve Arap ülkelerinde eğitim görmüş Türk hocaları tarafından hazırlanmıştır ... Arapça Görsel Eğitim Afişleri - Kolektif... | azimdagitim.com ... ....devamı. hiçbirinde bu şekilde tertip ve düzende bir benzerinin bulunmadığı Arapça Afişleri İmam-Hatip Lisesi... 25.8.2017 Cuma günü İstanbul Fatih'te Akdem yayınevinin düzenlemiş olduğu kitap tanıtım toplantısına katıldım. Toplantıya yaklaşık olarak 30-35 kişi katılmıştı. Arapça Görsel Eğitim Seti Türkçe Arapça öğrenmek için hazırlanmış eğitim setidir, toplam 35 dersten o ... Görsel Arapça Eğitim Afişleri Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... . Arapça Görsel Eğitim Seti Türkçe Arapça öğrenmek için hazırlanmış eğitim setidir, toplam 35 dersten oluşur. Edatlar, kelimeler, dilbilgisi ve pratik eğitimlerden oluşur.Arapça Görsel. ...Arapça Öğretimi --Arapça Eğitim Materyalleri --Arapça Eğitim Kartları --Arapça Sözlükler --Arapça Kompozisyon --Arapça Test Kitapları. Görsel arapça kelime afişi. Cantaş Yayınları. Fiyatı. Arapça Eğitim modelleri, Arapça Eğitim özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. Vazgeç. arapça eğitim. aramanızda 824 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Akıl zeka eğitim görselleri. Müzik. Haritalar. Görsel Sanatlar. Felsefe posterleri. Kapı Giydirmeler. Spor arapça posteri 100.00 ₺ 90.00 ₺. Arapça kapı giydirme 65.00 ₺. ...afişler, Türkiye'nin en büyük Arapça Dil Eğitim Merkezi olan Özel Akdem Yabancı .. ülkelerinin hiçbirinde bu şekilde tertip ve düzende bir benzerinin bulunmadığı Arapça Afişleri İmam-Hatip Lisesi... Eğitim Setleri Meliksah_2006 16-06-2015, 12:39 2. Arapça Görsel Eğitim Seti Türkçe 35 VCD indir. Arapça dilini öğrenebileceğiniz, Arapça konuşup ve yazabileceğiniz bir eğitim setidir....