Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1

Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-12
YAZAR
ISBN 9944970273
DOSYA FORMATI 11,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği düzeyde olayları ve hadisleri seçtik. Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara, kendi başlarına istedikleri kadar dinleme, öğrenme olanağı sunmaktadır. Yine sesli anlatım Türkçelerinin gelişmesini, konuşma ve anlama yeteneklerinin artmasını sağlayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kırmızı Gagalı Kuş / Peygamberimizden Çocuklara 1.

...lın sert mukavvadır. %23. Peygamberimizden Çocuklara - Kırmızı Gagalı Kuş ... Peygamberimizden Çocuklara 1 - Kırmızı Gagalı Kuş - Vefadagitim ... . 6.90 €. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların... Çocuklar İçin Kuran ı Kerim Yasin Cüzü Çocuk Kitapları » Dini Eğitim » Kırmızı Gagalı Kuş Peygamberimizden Çocuklara 1. 14.85 +KDV. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna bina ... Peygamberimizden Çocuklara - Kırmızı Gagalı Kuş | bkmkitap.com ... . 14.85 +KDV. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği... Ürün Bilgisi. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların... Çocuk Kitapları - Kırmızı Gagalı Kuş Peygamberimizden Çocuklara 1. | 0 yorum | Yorum Yap. Stok Durumu: Stokta var. Kolektif. Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi Seti; 40 Kitap (Kutulu). Çocuk Kitapları. Din Eğitimi. Peygamberimizden Çocuklara - Kırmızı Gagalı Kuş. Metinlerin seslendirilmesi ise çocuklara, kendi başlarına istedikleri kadar dinleme, öğrenme olanağı sunmaktadır. Kategori : Sesli Kitaplar. Marka : Pati Eğitim. Stok Kodu : DPUXIPX2 Ürün Adı : Peygamberimizden Çocuklara 1 - Kırmızı Gagalı Kuş Fiyat : 18,06 TL + KDV. Bu seride Peygamberimizin yaşadığı bazı olayları ve buna binaen söylediği hadisleri rivayetin aslını koruyarak hikayeleştirdik. Çocuklarımızın karakter eğitimine katkısı olacak ve onların anlayabileceği......