Dale Carnegei 4 Kitaplık Set

Dale Carnegie

Dale Carnegei 4 Kitaplık Set
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-18
YAZAR Dale Carnegie
ISBN 9990200003
DOSYA FORMATI 7,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hiçbir şeyin yolunda gitmediği günler mutlaka olacaktır. Dale Carnegie'nin bu kitaplarda yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine kulak verirseniz; Diğer insanların kendilerini önemli hissetmelerini sağlayabilir, üstelik bunu büyük bir içtenlikle yapabilirsiniz.Gereksiz gerginliklerden kaçınıp, enerjinizi daha yararlı işler için harcayabilirsiniz.İnsanlara hemen "Evet" dedirtebilirsiniz.Rutin işleri motive edici fırsatlar haline getirebilirsiniz.Düşman kazanmanın yollarını görüp bunlardan kaçınabilirsiniz.Eleştiriler karşısında gülümseyebilir ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz.Bu kitaplar yaşama ve insanlara karşı yepyeni bir bakış açısı geliştirmenizi ve daha önce varlığından bile haberdar olmadığınız yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacaktır.Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Hemen bugün!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dale Carnegei 4 Kitaplık Set i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dale Carnegei 4 Kitaplık Set.

...rinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın ... Dale Carnegei 4 Kitaplık Set - Dale Carnegie... | kitapistiyorum.com ... . Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegei 4 Kitaplık Set. Marka : Epsilon Yayıncılık. Barkod : 9789990200003. Yazar : Dale Carnegie. Baskı Sayısı : 1.Baskı. Baskı Yılı : 2018. Dale Carnegie. Carnegie'nin ... Dale Carnegei 4 Kitaplık Set - Dale Carnegie... | ilgikitap.com ... . Baskı Sayısı : 1.Baskı. Baskı Yılı : 2018. Dale Carnegie. Carnegie'nin bu kitaplarda yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine kulak verirseniz; Diğer insanların kendilerini önemli hissetmelerini sağlayabilir... Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegie tarafından kaleme alınan Dale Carnegei 4 Kitaplık Set Pdf İndir isimli sayfadan oluşan kitap; EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 18/7/2018 Çarşamba tarihinde ve 1... Dale Carnegei 4 Kitaplık Set. Yazar : Dale Carnegie Yayınevi : Epsilon Yayınevi Bu kategorideki tüm ürünler. Carnegie'nin bu kitaplarda yer verdiği, gerçekliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütlerine... Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın. Dale Carnegie kendinizi ve zamanınızı en iyi biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Siz de iç güçlerinizi ve yeteneklerinizi geliştirip yaşamın tadını çıkartmaya başlayın....