İnanırsan Başarırsın

Yahya Gümüş

İnanırsan Başarırsın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-01-01
YAZAR Yahya Gümüş
ISBN 9944790451
DOSYA FORMATI 12,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayattaki seçimlerimiz bize aittir. Ama her şey kontrolümüzde değildir. Bir şey hariç; inançlarımızve düşüncelerimiz. İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler, paramızı ya da eşyalarımızı çalabilirler, ama bizim iznimiz olmadan asla inanç ve düşüncelerimizi değiştiremezler.Neye inandığımızda ne düşündüğümüze de sadece biz karar veririz ve düşüncelerimizin kalitesini yükseltmek için yapacağımız her şey doğal olarak hayatımızın kalitesini yükseltir.Bütün geleceğimiz, zihnimizde oluşturduğumuz alışkanlıklara, yani inançlara bağlıdır. Neye yürekten inanırsak, hayatımıza çekmeye başlarız. İnancımızın gerçekle bir ilgisi olması ya da hayal ürünü olması bu sonucu değiştirmez.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnanırsan Başarırsın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnanırsan Başarırsın.

...şarsınız. Hem başarmış , hem yüksek gelirli olarak büyük yaşarsınız ... Gonca Yayınevi | İnanırsan Başarırsın | Yahya Gümüş ... . İnanç, pozitif düşüncenin belki de temeli… İnanırsan başaramayacağın bir şey yoktur, inanırsan yenemeyeceğin hastalık yoktur, inanırsan kazanamayacağın savaş yoktur… BAŞARABİLECEĞİNE İNANIRSAN BAŞARIRSIN Başarı özgür olmak demektir: Endişelerden, korkulardan, hüsrandan, başarısızlıktan kurtulup özgür olmak. 9789944790451. 212912. İnanırsan Başarırsın. Gonca Yayınevi. Bu Senin G ... İnanırsan Başarırsın | Birlik Haber Gazetesi ... . 9789944790451. 212912. İnanırsan Başarırsın. Gonca Yayınevi. Bu Senin Geleceğin İnanırsan başarırsın Motivasyon Videosuygsmatik motivation. 3 năm trước. Eğer kendine inanırsan çalışmak kendiliğinden gelir..... İyi öğrenebilme ve öğrenememe inancından vazgeçip, kendinizin daha iyi olduğuna inanmak sizi zirveye çıkaracaktır. İnancın tüm kültürlerde harika bir gücü vardır. Şüphesiz ki, inanmadan başarı gelmez. her şeyden önce kişinin başarabileceğine olan inanması, kısaca kendine güvenmesi gerekir.Özsaygı ve kendine güven, disiplinli çalışmanın meyvesidir. Bilirsen, anlarsın. Hedeflersen çalışır, inanırsan başarırsın" diyor. Hedeflersen çalışır, inanırsan başarırsın. Kendini fark etme, kendini tanıma çalışması, kişinin kendiyle buluşmasıdır aslında. Bu Senin Geleceğin İnanırsan başarırsın Motivasyon Videosuygsmatik motivation. 3 yıl önce. Eğer kendine inanırsan çalışmak kendiliğinden gelir..... Yahya Gümüş adlı yazara ait İnanırsan Başarırsın kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %46 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. İnanırsan Başarırsın. Gonca Yayınevi. 6.50. 5.50 TL. Hayattaki seçimlerimiz bize aittir. Ama her şey kontrolümüzde değildir. Bir şey hariç; inançlarımız ve düşüncelerimiz. İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler... 6 TL. Hayattaki seçimlerimiz bize aittir. Ama her şey kontrolümüzde değildir. Bir şey hariç; inançlarımız ve düşüncelerimiz. İnsanlar bize fiziksel olarak zarar verebilirler......