Hep Yaşayan AnılarGurbet - Deniz - Savaş

İ. Neş'et İkiz

Hep Yaşayan AnılarGurbet - Deniz - Savaş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-12
YAZAR İ. Neş'et İkiz
ISBN 9784096996
DOSYA FORMATI 8,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nda adaya ilk çıkan birlik olan Amfibi Deniz Piyade Alayı 'nın efsane komutanı Dz. Yb. İbrahim Neşet İkiz, denizlerde yaşadıklarını bu anı kitabında bir araya getiriyor. Sivil, bahriye, ticaret-i bahriye kariyerinden ve tabii ki Kıbrıs Barış Harekatı sırasında yaşananlardan bahsettiği kitabında okuyucularına macera dolu bir hayatın kesitlerini sunuyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hep Yaşayan AnılarGurbet - Deniz - Savaş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hep Yaşayan AnılarGurbet - Deniz - Savaş.

...lp. Let us know what's wrong with this preview of Hep Yaşayan Anılar - Gurbet Deniz Savaş by Yb ... Hep Yaşayan Anılar Gurbet, Deniz, Savaş ... . İbrahim Neşet İkiz, denizlerde yaşadıklarını bu anı kitabında bir araya getiriyor. İ. Neş'et İkiz kitapları ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Mesela bu yazımızda yazar İ. Neş'et İkiz kitapları arasında yer alan Hep Yaşayan Anılar Gurbet - Deniz - Savaş yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 1974 Kıbrıs Barış Harekatı'nda adaya ilk çıkan birlik olan Amfibi Deniz Piyade Alayı 'n ... Hep Yaşayan Anılar Gurbet, Deniz, Savaş - %24 İndirimli - İ. Neşet İk ... . 1974 Kıbrıs Barış Harekatı'nda adaya ilk çıkan birlik olan Amfibi Deniz Piyade Alayı 'nın efsane komutanı Dz. Yb. İbrahim Neşet İkiz, denizlerde yaşadıklarını bu anı kitabında bir araya getiriyor. Hep Yaşayan Anılar Gurbet-Deniz-Savaş. Yb. İbrahim Neşet İkiz, denizlerde yaşadıklarını bu anı kitabında bir araya getiriyor. Yazarın Diğer Eserleri. İ. Neşet İkiz. Hep Yaşayan Anılar; Gurbet - Deniz - Savaş. 13.30 TL. İbrahim Neşet İkiz, denizlerde yaşadıklarını bu anı kitabında bir araya getiriyor. Sivil, bahriye, ticaret-i bahriye kariyerinden ve tabii ki Kıbrıs Barış Harekatı sırasınd...