Eski Anadolu Madenciliği

Halil Tekin

Eski Anadolu Madenciliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-04-29
YAZAR Halil Tekin
ISBN 6058573093
DOSYA FORMATI 12,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1987 yılında Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nden mezun oldu.1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Baz Koleksiyonu Madeni Eserleri” konulu Yüksek lisans Tezini Prof. Dr. Engin Özgen’in danışanlığında tamamladı.Aynı enstitüde,1998 yılında Prof. Dr. Engin Özgen’in danışmanlığında “Oylum Höyük Buluntularının Işığı Altında, Erkan Tunç Çağı’nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Madeni Eserleri” başlıklı Doktora tezini tamamlayarak Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’ne Yardımcı Doçent olarak atandı. Katıldığı bilimsel kazılar: 1985-1987: Kayseri-Kültepe kazıları (Prof. Dr. Tahsin Özgüç başkanlığında). 1987-1990: Niğde-Köşk Höyük kazıları (Prof. Dr. Uğur Silistreli başkanlığında). 1992: İzmir-Limantepe kazıları (Prof . Dr. Hayat Erkanal başkanlığında). 1989-1998: Kilis-Oylum Höyük kazıları (Prof. Dr. Engin Özgen başkanlığında). 2001-2013: Diyarbakır-Hakemi Use kazıları (kendi bilimsel sorumluluğunda). 2009-2012: Diyarbakır-Karavelyan kazıları (kendi bilimsel sorumluluğunda). 2013-: Kahramanmaraş-Domuztepe kazıları (kendi bilimsel sorumluluğunda). 2009 yılında Doçent unvanı alan Halil Tekin,1992 yılından beri Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde görev yapmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eski Anadolu Madenciliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eski Anadolu Madenciliği.

...Altında, Erkan Tunç Çağı'nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Madeni Eserleri" başlıklı Doktora tezini ... Eski Anadolu Madenciliği Halil Tekin ... . https://www.limankitap.com/urun/eski-anadolu-madenciligi. Eski Anadolu Madenciliği aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Yıl içinde yayıncı tarafından Rusça olarak yayınlanmıştır. Yayın geniş bir kitleye yöneliktir. Eski Anadolu Madenciliği kitapları dünyanın en popüler kitaplarından birini Eski Anadolu Madenciliği web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Eski Anadolu Madenciliği ODF Açık belge formatı - .doc, .WPD, .XLS ve .RTF olarak yaygın olarak kullanılan eski belge formatının bir uzantısı olan standar ... Eski Anadolu Madenciliği / Halil Tekin / Bilgin Kültür... - GittiGidiyor ... .doc, .WPD, .XLS ve .RTF olarak yaygın olarak kullanılan eski belge formatının bir uzantısı olan standart bir global bir ailedir. [9] Yalçın, Ü., 2003, Anadolu Madenciliği; ArkeoAtlas, Sayı 2, s. 72-79. [13] Kaptan, E., 1992, Anadolu'da Kalay Ve Eski Yeraltı Kalay Madenciliği; Jeoloji Mühendisliği, Sayı 40, s. 15-19. 40.50 TL. Dr. Engin Özgen'in danışmanlığında "Oylum Höyük Buluntularının Işığı Altında, Erkan Tunç Çağı'nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Madeni Eserleri" başlıklı Doktora tezini. Fiyat: 35,00 TL. Kitap eleştirileri. Eski Anadolu Madenciliği. Eski Anadolu Madenciliği indir itibaren WeUpload. 3.9 mb. okumak kitap. Eski Anadolu Madenciliği: Arkeolojik Verilerin Işığı Altında Başlangıcından Demir Çağı'na Kadar. The Later Prehistory of Anatolia-The Late Chalcolithic and Early Bronze Age, Part I. Oxford. En ucuz Kitap Kültür Kitapları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Eski Anadolu Madenciliği keşfet. Forgetten Password? Home ›. Details for: Eski Anadolu madenciliği. Eski Anadolu madenciliği arkeolojik verilerin ışığı altında başlangıcından Demir Çağı'na kadar / Halil Tekin. Kitap indir. Eski Anadolu Madenciliği Eski Anadolu Madenciliği - Halil Tekin AÇIKLAMA 1987 yılında Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nden mezun oldu. 45 TL. Dr. Engin Özgen'in danışmanlığında "Oylum Höyük Buluntularının Işığı Altında, Erkan Tunç Çağı'nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Madeni Eserleri" başlıklı Doktora tezini. Dr. Engin Özgen'in danışmanlığında ?Oylum Höyük Buluntularının Işığı Altında, Erkan Tunç Çağı'nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Madeni Eserleri başlıklı Doktora tezini. 41.85 TL. Dr. Engin Özgen'in danışmanlığında "Oylum Höyük Buluntularının Işığı Altında, Erkan Tunç Çağı'nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Madeni Eserleri" başlıklı Doktora tezini. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Eski Anadolu Madenciliği Pdf Kitap İndir. Höyük Buluntularının Işığı Altında, Erkan Tunç Çağı'nda Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ...