Dünya Denizaltıcılık Tarihi

E. Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal

Dünya Denizaltıcılık Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-13
YAZAR E. Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal
ISBN 9784096927
DOSYA FORMATI 7,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihte her silahın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür. Fakat halen “Derinliklerin Sessiz Gücü”ne, denizaltıya meydan okuyarak yerini alacak bir silah yoktur, muhtemelen de uzun yıllar olmayacaktır. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşumu ve gelişiminin anlatıldığı Dünya Denizcilik Tarihi, konunun meraklıları için eşi bulunmaz bir kaynak olma özelliği taşıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dünya Denizaltıcılık Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dünya Denizaltıcılık Tarihi.

...silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür ... Dünya Denizaltıcılık Tarihi Ciltli - Şamil Hızal - Fiyatı & Satın Al ... . Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşumu ve gelişiminin anlatıldığı Dünya Denizcilik Tarihi konunun meraklıları için eşi bulunmaz bir kaynak olma özelliği taşıyor. Fakat halen denizaltıya meydan okuyarak yerini alacak bir silah yoktur, muhtemelen de uzun yıllar olmayacaktır. Dünya Denizaltıcılık Tarihi (Ciltli) Şamil Hızal. Şamil Hızal. "Sualtı harp silah ve araçlar ... Dünya Denizaltıcılık Tarihi (Ciltli) Denizaltı: En Son Harp Gemisi Mi? ... . Şamil Hızal. "Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşu ve gelişimi". 1717 yılında padişah III. Ahmet'in çocuklarının sünnet şenlikleri sırasında Tersane Mimari İbrahim Efendi tarafından yapılan 3 çift kürekli... ޞamil Hızal. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşu ve gelişimi -(E) Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal-. Tarihte her silahın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür. Araştırma - İnceleme. Dünya Denizaltıcılık Tarihi. Dünya Denizaltıcılık Tarihi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Dünya Denizaltıcılık Tarihi Kısa Özeti. Kitap hakkında: Tarihte her silahın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski silahı hükümsüz kıldığı görülmüştür. ...Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları ANSİKLOPEDİ Bilim. Dünya Denizaltıcılık Tarihi (Ciltli). KAPAT. %20 indirimli. Bu olay dünya denizaltıcılık tarihinde bir denizaltı gemisinden ilk defa seyyar torpido atılarak bir suüstü gemisinin batırılışı olayıdır. Bu başarı üzerine denizaltıcılar padişah II. Dünya Denizaltıcılık Tarihi. ₺184.17₺236.11. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşu ve gelişimi -(E) Dz. Benim Vücudum ve Senin Vücudun - İn. Dünya Bebeklerle Dolu! - İnsan ve Hayvanların Bebe... ...harekete geçen Sultan Abdülhamid Han, daha denizaltıcılık tarihinin şafağında Türk donanmasının üstünlüğünü korumak ve denizden Bu iki denizaltı dünya denizaltıcılığının ilk örneklerindendi. ޞamil Hızal. Sualtı harp silah ve araçlarının doğuşu ve gelişimi -(E) Dz. Kur. Alb. Şamil Hızal-. Tarihte her silahın yerini yeni bir silahın aldığı ve yeni silahların birçok eski sil...