Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri

Abdullah Sevinç

Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Abdullah Sevinç
ISBN 9944790413
DOSYA FORMATI 11,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hz. Enes (r.a.) anlatıyor:‘’ Bir gün:-Ey Allah’ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim.- ‘’İnşallah yapacağım’’ buyurdular.- (Kıyamet günü) Sizi nerede arayıp bulayım? Dedim.- ‘’Beni ilk aradığın zaman Sırat üzerinde ara! ‘’buyurdular.- Orada Size rastlayamazsam? Dedim.- ‘’Öyleyse beni Havz’ın yanında ara! Zira ben’ üç mevkiinin dışına çıkmam.’’buyurdular. (Kütüb-ü sitte: 4/202)VE KUTSAL RANDEVU (BULUŞMA):Rasul-ü Ekrem (s.a.)’in irtihalinden on gün önce Ashabına vedalaşırcasına irad ettiği en son hutbesinin son paragrafı:‘’Ey Nas! Peygamberinizin irtihalini düşünüp de telaş ettiğinizi işittim. Hangi peygamber, b’as olunduğu (gönderildiği) ümmeti arasında ebedi kalmıştır ki ben de sizin aranızda ebedi kalayım? Biliniz ki ben de Rabbime kavuşacağım. Ve buna hepinizden çok müstahakım. Yine biliniz ki, sizde bana kavuşacaksınız. Buluşacağımız yer de Kevser havuzunun kenarıdır. Orada benimle buluşmak isteyenler, ellerini ve dillerini günahlardan çeksinler!’’ (Tecrid-i Sarih: 11/15-16)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri.

...leri. Gonca Yayınevi. 16.50. Dostlukla ilgili hadis ve ayetler genelde birlikte araştırılmaktadır ... Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri Abdullah Sevinç ... . O zaman görürsün ki, seninle arasında düşmanlık bulunan kimse bile, sanki yakın dost(un olmuş)tur. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Ayet Ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri-Abdullah Sevinç. Hz Enes (r.a) anlatıyor: Bir gün: -Ey Allah''ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim. Sadece bizimle! Bu ve çok daha fazlası! Tags bedava Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Ind ... Ayet ve hadis ışığında dost sohbetleri... ... . Sadece bizimle! Bu ve çok daha fazlası! Tags bedava Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Indir internet üzerinden 9944790413 Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri Ebook Türkçe pdf Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Abdullah Sevinç, Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. Etkinlikler Hayvan Dostu Ürünler Hukuk Kitapları Mamalar Ofis - Kırtasiye. 9789944790413. 799828. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 16.50. İlginizi Çekebilir. Ayet İşaret Mucize ve Delil. Ürün Sepetinize Eklendi! Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. 17,88 TL. 9789944790413. 612123. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Gonca Yayınevi. 30.00. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Abdullah Sevinç. Gonca Yayınevi. Yazarın Diğer Kitapları. %32. Kaynak Hadislerle Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V.) Hayatı. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Abdullah Sevinç kitapları ve Gonca Yayınevi 2002 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri Hz Enes (r.a) anlatıyor: Bir gün:Ey Allah'ın Rasülü Kıyamet günü bana şefaat edin, dedim. Ayet ve Hadisler Işığında Dost Sohbetleri. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ayet ve Hadis Işığında Dost Sohbetleri. 4,55 TL. Ayet ve Hadisler Işığında Rüya Gerçeği (... Alış-Veriş Listeme Ekle...