Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü’n Nuriyye

Akşemseddin Mehmed B. Hamza

Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü’n Nuriyye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-08
YAZAR Akşemseddin Mehmed B. Hamza
ISBN 6055350703
DOSYA FORMATI 11,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Akşemseddin Hazretleri zamanının eşsiziydi. Sanki bir güneş gibiydi. El emeğine saygı duyar, geçimini değirmencilik, doktorluk ve tıbbi ilaçlar üzerinden temin ederdi. O, hiçbir zaman maddenin esiri olmamış, şöhret ve ihtirasın peşinden asla koşmamıştır… Büyük sûfî Akşemseddin Hazretleri, bu önemli eserini, sûfîlere özellikle Bayrâmiyye tarikatına hücum eden kişilere cevap vermek amacıyla kaleme almış, ifade edilen tenkitlere birer birer cevap vermiştir. Uzun bir aradan sonra, bu eşsiz eser okuyucuyla buluşmuş, bizlerde bu buluşmadan dolayı bir bahtiyarlık içerisindeyiz. Temennimiz, okuyucuların hayır duasını almak, Şeyh Akşemseddin Hazretleri’nin ve büyük velilerin bereketine, himmetine nail olmak ve en güzeli yakalamaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü’n Nuriyye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü’n Nuriyye.

...ygı duyar, geçimini değirmencilik, doktorluk ve tıbbi ilaçlar üzerinden temin ederdi ... Aydınlanma Risalesi Er-Risaletü'n Nuriyye... | ilgikitap.com ... . Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü'n Nuriyye pdf formatında sizlerle. Eğer ücretsiz olarak kitap okumak ve cihazınıza indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Seni gördüğüme sevindim AtılgOkuy - Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü'n Nuriyye bedava. Bu, küçük cihazlarda Aydınlanma Risalesi-Er-Risaletü'n Nuriyye okumayı kolaylaştırır. Kargo dahil en ucuz11,68 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Aydınlanma Risalesi - Er - Ri ... Aydınlanma Risalesi - Er - Risaletü'n Nuriyye - Ürün Bulucu ... . Kargo dahil en ucuz11,68 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Aydınlanma Risalesi - Er - Risaletü'n Nuriyye. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme... Alış-Veriş Listeme Ekle. Aydınla...