Türkiye Nereden Nereye

Oktay Sinanoğlu

Türkiye Nereden Nereye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-01
YAZAR Oktay Sinanoğlu
ISBN 6054569083
DOSYA FORMATI 11,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye nereden nerelere geldi? 100 yıl önce neler yaşıyorduk? Osmanlı parçalanmış, Anadolu işgal edilmişti ve önümüzde bir Sevr haritası vardı. Bugünkü durum o günlerden hiç farklı değil. Dünyada ve Türkiye’de gidişat 1919 öncesinden çok daha kötüdür. Mecliste birbiriyle ters ya da farklı görüşte muhalefet yapıyormuş gibi görünenler birbirlerine arka çıkıp milletin aleyhine bekâsını ilgilendiren kötülükler yapıyorlar. Türkiye’ye sömürge demek iltifat etmek oldu artık. Türkiye müstemleke oluyor. Müstemleke lâfı sömürgeden daha ağır bir lâf, sömürge ile aynı mânâda değil. Toprağını, suyunu, fabrikalarını, madenlerini, ormanlarını, kaynaklarını söküp toptan hepsini alıyorlar. Halkı da fakirleştirip köle haline getiriyorlar. Sokaktaki halk her şeyi çok daha iyi anlasa da çözüm için adeta yumak haline gelmiş bin bir sorunun içinden çıkamamaktaher an yeni tuzaklara düşmektedir.Bu kitapta Türkiye'nin geçmişi ve geleceği okunacak. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkiye Nereden Nereye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkiye Nereden Nereye.

... yıldönümü olan dün düzenlenen anma töreninde Türkiye Musevileri Hahambaşı İshak Haleva "Eskiden ibadet yerleri kutsaldı ... TÜRKİYE NEREDEN NEREYE GELDİ | Uz. Dr. Cengiz Sandıklı ... . Türkiye nereden nereye geldi" diye konuştu. Türkiye de bir dönemler neler olduğunu ve nereden nereye gelindi? Haber Ajanda Dergisi'nden Muhteşem Tıraş, köşesindeki o cevalar. Abone ol. 12 Haziran'da milletvekili seçimleri yapılacak. sonraki. türkiye nereden nereye geldi. ara. paylaş. aşağıda türkiye nereden nereye geldi ile ilgili başlıklar listelenmiştir. belki onlar işinize yarar. 8 Aral ... Türkiye Nereden Nereye ... . ara. paylaş. aşağıda türkiye nereden nereye geldi ile ilgili başlıklar listelenmiştir. belki onlar işinize yarar. 8 Aralık 2019 O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Hüseyin Kaan Karar, Gripin'den Aşk Nereden Nereye şarkısını seslendirdi. türkiye nereden nereye geldi başlıklı videoyu buradan izleyebilir ayrıca dilersen cihazına indirebilirsin. türkiye nereden nereye geldi? 03 Aralık 2014 Çarşamba, 14:24. Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Taşan "Türkiye, tüm tohumu İsrail'den alıyor' diye söylemler vardı. Artık geçerliliği kalmadı. Türkiye artık İsrail'e tohumluk ihraç ediyor dedi. Nereden nereye! Türkiye nereden nereye geldi. Posted in Günlük Görüş ve Yorumlarım on 2 Aralık 2014. Çok şanslısınız. Büyük umutları olan güçlü bir türkiye'de filizlendiniz. İnanılacak gibi değil ama gerçekten Türkiye 16 yılda nereden nereye geldi? AKP Genel Başkanı, nereden nereye getirdikleri Türkiye'yi, bir de madalyonun diğer yüzünden seyretmeli....