Vakitsiz Göçler

Habib Umutlu

Vakitsiz Göçler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-08
YAZAR Habib Umutlu
ISBN 6051485478
DOSYA FORMATI 5,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Koçerlerin, Zozan’ın, Delal’in, Serhat’ın ve dağların kızı Hêvi’nin aşinası olduğu, hepsinin tanığı, sırdaşı ve şimdi de bana onların, o talihsiz insanların isimlerini fısıldayan rüzgâr…Hikâye bitti. Son noktayı koyunca garip bir yalnızlığın uğuldadığını duyuyorum içimde. Alışmışım onlara. Hepsi de çok sıcakkanlı insanlardı.O sıcakkanlı insanlar önce birbirlerini,şimdi de beni terk ettiler.Mümkün olsaydı da uzatsaydım hikâyelerini…Tekrar kavuşana kadar…Mümkün olsaydı…Olmadı…Gece, belki de en ıssız saatlerini yaşarken, dilimde karanlığa uzanıp bozkırda yankılanmayı bekleyen kor gibi bir cümle…O insanları özledim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vakitsiz Göçler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vakitsiz Göçler.

...k oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor ... Vakitsiz Göçler - Habib Umutlu : %35 İndirimli ... . Habib Umutlu. Hikayeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgarı esmeye devam ediyor. Hikâyeyi bitirdim işte. Saat gecenin ikisi. Köy derin bir uykuda. Kurbağa sesleri de kesileli çok oluyor. Yalnız bozkırın ıssız rüzgârı esmeye devam ediyor. Roman (Yerli)/. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Marka : Sok ... VAKİTSİZ GÖÇLER - HABİB UMUTLU | Nadir Kitap ... . Roman (Yerli)/. Vakitsiz Göçler. Vakitsiz Göçler. Marka : Sokak Kitapları. Barkod : 9786051485478. Vakitsiz-Efkan ŞEŞEN hayatımda çok önemli olmuş birisi için di.. Emek ve yürek oldu içerisin de ama deydi sanırım. Bir hüznü ayakta alkışlamak gerekirse... Vakitsiz göçler. Başlık: Vakitsiz göçler. ISBNp: 9786051485478. Kitap : Vakitsiz Göçler, Yazar : Habib Umutlu, Yayınevi : Sokak Kitapları Yayınları - 9786051485478 - Fiyat: 9,23 TL. Vakitsiz Göçler. S...