Kara Kutu Operasyonu

Cenk Enes Özer

Kara Kutu Operasyonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-03
YAZAR Cenk Enes Özer
ISBN 6055314033
DOSYA FORMATI 4,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hizmetkar Serisi'nin fantastik kurguyla İslami değerleri harmanlayan kitapları, hayli ilgi çeken bir ahir zaman hikayesi. Hizmetkar Kim’den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu da Ufuk Yayınları tarafından yayınlandı. Serinin devamı olan Pindaros’un Kitabı ve Kılıcın Bekçileri de kısa süre içinde raflarda yerini alacak. Serinin içinde özel bir yeri olan ve şeytanın insanlık tarihi öncesinden kıyamete macerasını anlatan (5. kitap) Şeytan Severse tekrar baskıları yapıyor. Seri “yaşatmak için yaşama” misyonunu keşfeden Yağmur’un, hakla batıl, hayır ordularıyla şer orduları arasındaki amansız savaşın iç ve dış âlemlerdeki değişik cephelerinde verdiği mücadeleyi anlatıyor.İlk kitapta kendini keşfeden ve iç âlemini fetheden kahramanımız, Kara Kutu’da dış sahadaki mücadelesinin ilk safhasına geçiyor. Düşman ise her yerde, en tahripkar silahları kullanmasına rağmen sinsice evlerimize kadar girmiş, biz cephede savaşırken ailelerimizi esir almış, nasıl yaşamamız gerektiğini söylüyor, zihinlerimizi formatlıyor: Televizyon. Bu kitapta hayatımızı ve ailelerimizi ipotek altına alan dumansız alevin, arka planındaki komploları, bunların manevi alemlere karanlık yansımalarını bulacaksınız. Bir taraftan en son beyin yıkama tekniklerini, devasa bütçeli Hollywood projelerinin arkasında nelerin döndüğünü diğer taraftansa bu kadim mücadelenin tarihe –hatta tarih ötesine– uzanan köklerini keşfedeceksiniz; kanallar aleminin karanlık sokaklarında dolaşacaksınız. Kara Kutu Operasyonu, teknoloji diline tercüme edilerek yayılan kadim virüslerin teşhisi ve tedavisini yapıyor. Bu kitap şeytanın eski silahları yalan, telkin ve propagandanın günümüzdeki renk ve tonlarını, ördüğü hayal alemine yansıyan ibretlik tablolarla gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kara Kutu Operasyonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kara Kutu Operasyonu.

...ERASYONU - 1. BASKI Yazar:CENK ENES ÖZER Yayınevi:UFUK YAYINLARI Basım Yılı:2007 Basım Yeri:İSTANBUL Sayfa Sayısı:171 Kondisyon:İyi Dil:Türkçe ... Kara Kutu Operasyonu | Facebook ... . Kara Kutu Operasyonu. Author: Cenk Enes Özer. $10.95 $8.95. Hizmetkar Kim'den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu da Ufuk Yayınları tarafından yayınlandı. Kara Kutu Operasyonu, teknoloji diline tercüme edilerek yayılan kadim virüslerin... Televizyon Sizin tek dostunuzdur. Sizi hiç bir zaman hiç bir yerde yalnız bırakmaz. Sabah kalktığınızda hemen onu açarsınız. Yemek yerken s ... Kara Kutu Operasyonu Cenk Enes Özer ... ... Televizyon Sizin tek dostunuzdur. Sizi hiç bir zaman hiç bir yerde yalnız bırakmaz. Sabah kalktığınızda hemen onu açarsınız. Yemek yerken size eşlik eder. Bir misafiriniz geldiğinde Onu ağırlar. Ad: Kara Kutu Operasyonu, Yazar: Cenk Enes Özer, Yayınevi: Hizmetkar Yayınları (Dev Yayınevi), Kategori: Kitap, Detay Kategori: Diğer Muhtelif, Barkod: 9786056195624, Sayfa Sayısı: 171, Dil... Kara Kutu Operasyonu isimli kitabının özetini ve Cenk Enes Özer yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Kara Kutu Operasyonu kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Yolculuğumuz Kara Kutu Dünyasına doğru devam etti. Bilimkurgu tadında bir mücadele sonrası, Kara Kutu kurbanlarını esaretten çekip kurtardılar. 13.85 USD. Hizmetkar Serisi'nin fantastik kurguyla İslami değerleri harmanlayan kitapları, hayli ilgi çeken bir ahir zaman hikayesi. Hizmetkar Kim'den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu... Welcome!, You can Download " kara kutu operasyonu " Books,at link Below ,It's free. Kara Kutu Operasyonu. 2012-01-01. Cenk Enes Özer. Bayan Sun Guangrong, Bagongshan Polis Departmanından memurlar tarafından Falun Gong'u uyguladığı için 19 Nisan 2018 günü evinden alındı ve nerede olduğu bilinmiyor. Kara Kutu Operasyonu kitapları dünyanın en popüler kitaplarından birini Kara Kutu Operasyonu web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Kara Kutu Operasyonu. Author : Cenk Enes Özer language : tr Publisher: Release Date : 2012-01-01. PDF Download Kara Kutu Books For free written by Umut Ertek and has been published by... Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Kara Kutu Operasyonu kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. Hizmetkar Kim'den sonra serinin ikinci kitabı Kara Kutu Operasyonu da Ufuk Yayınları tarafından yayınlandı. Seri "yaşatmak için yaşama" misyonunu keşfeden Yağmur'un, hakla batıl... Kara kutu operasyonu was merged with this page. 3 people like this topic. Kara Kutu Operasyonu kitabını takas yaparak al. İlk kitapta kendini keşfeden ve iç âlemini fetheden kahramanımız, Kara Kutu'da dış sahadaki mücadelesinin ilk safhasına geçiyor....