Sudoku İleri Seviye 6Profesyoneller İçin

Sinan Çeçen

Sudoku İleri Seviye 6Profesyoneller İçin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-06
YAZAR Sinan Çeçen
ISBN 6055326128
DOSYA FORMATI 6,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye’yi Sudoku bulmacası ile 2005 yılında tanıştıran yazarlar Okan ARIKAN ve Sinan ÇEÇEN bugüne kadar toplam 10 Sudoku kitabı ile 400,000’den fazla satış yaptılar.Şimdi gelen talepler üzerine hazırladıkları “Sudoku’nu biliyorum” diyenler için Zor, Çok Zor ve İmkansız seviyeleri ile toplam 200 adet Sudoku’yu içeren en yeni kitaplarını piyasaya sürüyorlar. Sudoku İleri Seviye 6 – Profesyoneller için.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sudoku İleri Seviye 6Profesyoneller İçin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sudoku İleri Seviye 6Profesyoneller İçin.

...çok satan kitapların yazarı olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan Arıkan ve Sinan Çeçen tarafından yine bir yenilik ... Sudoku İleri Seviye 4 (Profesyoneller İçin), - Sinan Çeçen ... . SUDOKU'yu Türkiye'ye ilk kez getiren ve en çok satan kitaplarin yazari olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan ARIKAN ve Sinan ÇEÇEN tarafindan yine bir yenilik. Simdi gelen talepler üzerine hazırladıkları "Sudoku'nu biliyorum" diyenler için Zor, Çok Zor ve mkansız seviyeleri ile toplam 200 adet Sudoku'yu içeren en Sudoku leri Seviye 4 - Profesyoneller için. Sudoku İleri Seviye 5 Profesyoneller İçin-MİKADO YAYINLARI-Sinan Çeçen. Yeni Başlayanlar İçin Satranç İnternet A ... Sudoku İleri Seviye - 9 Profesyoneller İçin - %25... | OdaKitap.com ... . Sudoku İleri Seviye 5 Profesyoneller İçin-MİKADO YAYINLARI-Sinan Çeçen. Yeni Başlayanlar İçin Satranç İnternet Adresiyle Spor » Beyin Sporları » Sudoku İleri Seviye 10 Profesyoneller İçin. 7.41 +KDV. Spor - Sudoku İleri Seviye 10 Profesyoneller İçin. | 0 yorum | Yorum Yap. Sudoku'yu Türkiye'ye ilk kez getiren ve en çok satan kitapların yazarı olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan Arıkan ve Sinan Çeçen tarafından yine bir yenilik. Ana Sayfa Etiketler Sudoku İleri Seviye 9 Profesyoneller İçin PDF. SUDOKU'yu Türkiye'ye ilk kez getiren ve en çok satan kitapların yazarı olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan ARIKAN ve Sinan... Sudoku'yu Türkiye'ye ilk kez getiren ve en çok satan kitapların yazarı olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan Arıkan ve Sinan Çeçen tarafından yine bir yenilik. Sudoku'yu Türkiye'ye ilk kez getiren ve en çok satan kitapların yazarı olan ODTÜ'lü Sudoku Mühendisleri Okan Arıkan ve Sinan Çeçen tarafından yine bir yenilik. Ana Sayfa. Hobi. Sudoku İleri Seviye 4 Profesyoneller İçin. Bilmece-Bulmaca. Sudoku İleri Seviye 5 & Profesyoneller İçin. Sudoku İleri Seviye 5 & Profesyoneller İçin. Sinan Çeçen MİKADO YAYINLARI. Şimdi gelen talepler üzerine hazırladıkları "Sudoku'nu biliyorum" diyenler için Zor, Çok Zor ve İmkansız seviyeleri ile toplam 200 adet Sudoku'yu içeren en yeni kitaplarını piyasaya sürüyorlar. Sudoku İleri Seviye 4 Profesyoneller İçin-Sinan Çeçen-Mikado Yayınları-Kapak Türü Karton Kapak-Basım Yılı 2010 | Türkiye'nin ilk ve en çok satan Sudoku kitapla. Sudoku İler...