Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set

Jeff Kinney

Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-07-18
YAZAR Jeff Kinney
ISBN 9990020076
DOSYA FORMATI 7,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem de büyüklerin gülerek okuyacakları bir günlük çıkıyor. Çocuk olmak ne zordur değil mi? Gelişimini henüz tamamlamamış ufaklıklarla, her gün tıraş olmak zorunda olan azmanların aynı sıralarda oturmak zorunda kaldığı ortaokulda okuyan Saftirik Greg'in Günlüğü bir zamanlar benzer şikâyetlerle dolu olan yetişkin okuyucuları ve halen aynı sıkıntıları çeken gençleri oldukça eğlendirecek. Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins’in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set.

.... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! 28,00 ... Saftirik Serileri (19 Kitaplık Tam Set) (Ciltli) - Jeff Kinney | Yeni ... . 19,60. favorilerime ekle SEPETE EKLE. Saftirik Greg Serisi - 12 Kitaplık Set - Kolektif. epttavm.com. 253,50 TL. Epsilon Yayınları Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set 495057. trendyol.com. Jeff Kinney. Epsilon, çocuk kitaplarının okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor. Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem... Ayrıca `Saftirik Greg`in Günlüğü` ve `Alacakaranlık ... Saftirik Serileri 19 Kitaplık Set Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem... Ayrıca `Saftirik Greg`in Günlüğü` ve `Alacakaranlık` kitaplarını sevenler, Tim Collins`in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü`ne bayılacak! Saftirik Serileri 19 Kitaplık Set incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Saftirik Serileri 19 Kitaplık Set. Satıcının Açıklaması. 580,00 TL. "Saftirik Serileri 19 Kitaplık Tam Set" için herhangi bir sonuç bulunamadı. 88.33 €. Epsilon, çocukkitaplarınınokuyucularınıçokeğlendirecekSaftirikGreg'letanıştırıyor. Yazarveillüstratör Jeff Kinney'inkahramanı Greg yazmakzorundakalıncaortaya hem gençlerin hem de... Epsilon, çocukkitaplarınınokuyucularınıçokeğlendirecekSaftirikGreg'letanıştırıyor. Yazarveillüstratör Jeff Kinney'inkahramanı Greg yazmakzorundakalıncaortaya hem gençlerin hem de... Ayrıca "Saftirik Greg'in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Tim Collins'in muhteşem serisi Saftirik Vampirin Günlüğü'ne bayılacak! - Saftirik Greg'in Gü...