Dağ Yürüyüşleri

Hande Dağ

Dağ Yürüyüşleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Hande Dağ
ISBN 6053370628
DOSYA FORMATI 4,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Hande Dağ ikinci öykü kitabı Dağ Yürüyüşleri’yle yeniden ben buradayım, diyor. Bazen düş, bazen sadece bir hayret öyküleri. Engelli genç bir kadının, beton kementlerle kıstırılmış dünyasında bir pencere belki de bu öyküler. Bir yandan içerde birikenleri özgürleştirirken, bir yandan da dışarıdakileri içeriye davet ediyor. Öyküler daha çok unutuluşun, bekleyişin, suskunluğun, izleyişin, dinleyişin Hande’ce bir dil bulması. Tamamen engelsiz bir bağ, Dağ öyküleri… Herkes kendi dağına tırmanır, onunkisi diğerlerininkinden biraz daha sarp, rüzgârlı, tırmanması güç. Tutunması zor. O yüzden çabası zaferinden kıymetli. O yüzden bu öyküler birer zafer. ”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dağ Yürüyüşleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dağ Yürüyüşleri.

...rı 1200'e kadar çıkan anıt karaçam ormanlarını da barındırıyor bünyesinde ... Tek Başına Doğa Yürüyüşü (Solo Yürüyüş) | Doğaya Kaçış ... . Bu yürüyüşler çok yumuşak olabileceği gibi uzun ve zorlu dağ geçişlerinden de oluşabilir. Yürüyüşçüler istedikleri kadar yürüyebildikleri için, dağ, tepe, yayla, dere boyu vb. yerlerde yürüseler bile fiziksel bir zorlanma ile karşılaşmazlar, aksine büyük bir zevk alırlar. Doğa yürüyüşleri bünyesinde birtakım tehlikeler bulundurmasına karşın, gerekli önlemler alındıktan ve dikkatli olunduktan sonra, hiçbir tehlikesi kalmayan oldukça eğlenceli bir etkinlik ve spordur. Sisli havalarda pusula bulundurun ve gruptan kimsenin ayrılmamasına özen göste ... Doğa Yürüyüşüne Yeni Başlayanlar İçin Tüyolar: Doğa Yürüyüşü Hak ... . Sisli havalarda pusula bulundurun ve gruptan kimsenin ayrılmamasına özen gösterin. Ve her şeyden önemlisi bilgi ve tecrübenizin yetersiz kaldığı noktalarda geri dönün. Trek...