Zayıflatan Tarifler

Arda Akdiş

Zayıflatan Tarifler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-25
YAZAR Arda Akdiş
ISBN 6054325740
DOSYA FORMATI 9,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yaşadığımız yüzyılda insanlığın en büyük ortak sorunu belki de şişmanlık! Şişmanlığın temel nedeni ise yoğun olarak tüketilen unlu ve şekerli gıdalar, market raflarını süsleyen paketli yiyecekler! Sık sık yiyenler, yanlış beslenenler, gıda endüstrisinin reklâmlarıyla aldatılanlar önce 'insülin direnci' denen çağın hastalığına yakalanıyor. Sonra obezleşiyor, çirkinleşiyor ve sağlığını kaybediyor.Bu gidişe dur demek lazım. Boş ve zararlı yiyecekleri hayatımızdan çıkarmak gerekiyor. Mutfakta sağlıklı bir devrim yapmanın zamanı geldi! İnsanları doğru beslenme prensipleriyle tanıştıran ve 'çok satanlar' listesinden inmeyen Taş Devri Diyeti ve Karatay Diyeti kitapları bu devrimi bir cümle ile özetliyor: Glisemik indeksi düşük yiyeceklerle beslenin!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zayıflatan Tarifler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zayıflatan Tarifler.

...un zamandır yemek tarifi yazmıyorduk şimdi ramazanda da olmamızdan dolayı iyi bir tatlı tarifi hiç fena olmayacaktır ... Zayıflatan İçecekler ~ Daha Bilgi | Göbek Eriten İçecek Tarifi ... . Zayıflama çayı tarifleri, yapılışı ve kullanımını sizler için araştırdık. Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama çayları, Ahmet Maranki zayıflatan şifalı bitkileri, saraçoğlu zayıflama çayını da yazımıza aldık. Zayıflatan İçecek Tarifleri. Kilo verme aşamasındayken en çok göbeğiniz göze batar. Kalınlaşmış bel çevresi ve genişlemiş bir göbek, kişiyi diyet yapmaya en çok iten etkenlerdendir. Yağ Yakıcı ... Zayıflatan Yiyecekler | Kas ve Kuvvet - Vücut Geliştirme ... . Kalınlaşmış bel çevresi ve genişlemiş bir göbek, kişiyi diyet yapmaya en çok iten etkenlerdendir. Yağ Yakıcı Detoks Suyu Tarifleri. Sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyenlerin vazgeçilmezi olurken, zayıflamak isteyenlerinde ilk başvurdukları zayıflatan içecekler listesinin başında yerini almaktadır....