Aynadaki Yalan (Deri Ciltli)

Necip Fazıl Kısakürek

Aynadaki Yalan (Deri Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-01
YAZAR Necip Fazıl Kısakürek
ISBN 6059535045
DOSYA FORMATI 8,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Necip Fazıl Kısakürek’in, roman kalıpları içinde kaleme aldığı tek eseri…Roman, üniversitede felsefe asistanı olan Naci’nin hayatı etrafında gelişir… Bu hayat, Necip Fazıl’ın kendi hayatı değildir ama onun hayat hikayesindeki bir çok unsuru içinde barındırır. Naci, çevresine karşı davranışlariyle, kadın, cemiyet ve sanat anlayışiyle, hayata ve ölüme dair düşünceleriyle bir karakter bütünü halinde şekillendikçe hayalimizde bir Necip Fazıl portresi belirir gibi olur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aynadaki Yalan (Deri Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aynadaki Yalan (Deri Ciltli).

...eri Ciltli). 65,70 TL. Tiyatro Eserleri (3 Cilt Takım Ciltli) ... Aynadaki Yalan (Deri Cilt) (Ciltli) Necip Fazıl Kısakürek ... . Aynadaki Yalan (Deri Cilt) Ciltli. Necip Fazıl Kısakürek. Büyük Doğu Yayınları - Özel Yayın. 40 TL. Necip Fazıl Kısakürek'in, roman kalıpları içinde kaleme aldığı tek eseri… Roman, üniversitede felsefe asistanı olan Naci'nin hayatı etrafında gelişir… İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Aynadaki Yalan (Deri Cilt) - Necip Fazıl Kısakürek. Necip Fazıl Kısakürek'in, roman kalıpları içinde kalem ... Aynadaki Yalan (Deri Ciltli) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Necip Fazıl Kısakürek'in, roman kalıpları içinde kaleme aldığı tek eseri…...