Ölüm Şifresi

Kayahan Demir

Ölüm Şifresi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Kayahan Demir
ISBN 6058479951
DOSYA FORMATI 12,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Subliminal Mesaj” ve “25. Kare” tekniklerini konu alan “Korku-Gerilim” türünde kaleme alınmış bir İLK ROMAN Bir kurs hayatınızı ne kadar değiştirebilir? Size kaybettiğiniz tüm yeteneklerinizi yeniden kazanacağınızı vaat etseler inanır mısınız? Bir sabah uyandığınızda çalışma masasının üzerinde karşılaştığınız resimleri uyurken yapmış olabileceğinizi düşünür müydünüz? Peki, resimlerde yazan tarih üç gün sonrasını gösterse ve bu tarihte resimdeki kişinin öleceğini biliyor olsanız ne yapardınız? “ÖLÜM ŞİFRESİ” size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını… Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölüm Şifresi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölüm Şifresi.

...lk olarak şunu söylemekten büyük bir keyif duyacağım ... Doktora Ölüm Şifresi ... . Bana göre Türkiye'deki en kaliteli yazarlardan biri oldu sevgili Kayahan DEMİR. 25 Kare ve Subliminal Mesaj Tekniğini Konu Alan İlk KORKU ROMANI. Rakuten Kobo'dan Kayahan Demir tarafından "Ölüm Şifresi" kitabını okuyun. "Ölüm Şifresi" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... "Ölüm Şifresi" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını… Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız! Doktora ölüm şifresi. Sağlık Bakanlığı, ölen yakınları adına maaş ala ... Ölüm Şifresi - BKM Kitap ... . Sağlık Bakanlığı, ölen yakınları adına maaş alanları engellemek için yeni bir çalışma başlattı. Bundan sonra hasta ölümleri doktorlara verilecek bir şifreyle sisteme girilecek. Ölümün şifresi 'telomer'de gizli... Ölümün şifresi 'telomer'de gizli… Neden ölüyoruz?' sorusuna cevap bulmaya çalışan çok sayıda bilimci ve araştırma merkezi var. Kayahan Demir. Kitap Tanıtımı. "Subliminal Mesaj" ve "25. Kare" tekniklerini konu alan "Korku-Gerilim" türünde kaleme alınmış bir ilk roman. Bir kurs hayatınızı ne kadar değiştirebilir? "Ölüm Şifresi" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını… Ünlü ressam ile birlikte şifreleri çözecek ve kendi bilinçaltı dünyanızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız! Let us know what's wrong with this preview of Ölüm Şifresi by Kayahan Demir. "ÖLÜM ŞİFRESİ" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... ...more. 9.62 TL. Ya tüm eldeki veriler, bu resimlerin sizin tarafınızdan yapıldığına işaret ediyorsa? "ÖLÜM ŞİFRESİ" size bu soruların cevabını verecek! Hatta alelade bir cevaptan çok daha fazlasını... Doktora ölüm şifresi. 7 Eylül 2017 saglikdanisma NTV Sağlık 0. Halk sağlığı müdürlüklerine iletilen imzalı ölüm belgeleri de düzenli aralıklarla Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi'ne (MERNİS) gönderilecek. Ölüm Şifresi. Kayahan Demir. Carpe Diem Kitapları. Ölüm Şifresi. Kayahan Demir. Hiç Yayınları. ölümsüzlüğün sırrı veya şifresi yoktur sanırım. yaşlanarak ölüm yani doğal yollarla ölümün şifresi odur işte. Yani hücrelerde yaşlanmayı sağlayan unsurları bulup bunları bertaraf etmek. Ölüm Şi...