Aynaya Yazılan Mektuplar

Şenol Tombaş

Aynaya Yazılan Mektuplar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-29
YAZAR Şenol Tombaş
ISBN 6055014360
DOSYA FORMATI 4,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bu Bahar Sonbahar” öykü kitabı ile iyi bir çıkış yakalayan yazarın: “Aynaya Yazılan Mektuplar” eseriyle de başarısını zirveye taşıyacağı gözükmektedir. Gelenekten aldığı sırrı, çağın insanına ustalıkla anlatmakta bir hayli maharetli…Öyle hikâyeler vardır ki “hikâye” değildir onlar, sonsuzluk aynasında durmadan yanan mektuplardır. Yazar, öykülerini öyle güzel bir üslupla anlatıyor ki; kedere, aşka, dostluğa, hülasa yaşama dair daha önce hiç fark edemediğimiz ayrıntıları ustalıkla iğnenin deliğinden geçirerek gönlümüze işliyor. Tombaş, öykü karakterlerini çok iyi tanıyor. Toplumun viranesinde yaşayan bu kahramanları, hemen sevgiyle kucaklarız. Asla mücadeleden yılmayan kitabın hikâye kahramanları, bir anda “kahramanımız” oluverir. Öyle dalarız ki bu atmosfere, aslında ne kadar da onlarla içi içe yaşadığımızı anlarız.Yazarın dediği gibi: “Hayat, hikâyeden okunur!” O hâlde hazır mısınız; “Aynaya Yazılan Mektuplar” ı okumaya? Hayır, kendi yüzümüze tefekkür ederek bakmaya?“Ah Gülina ah!.. Bir gün beni zorla hastaneye götürdüler. Bana ne dediler biliyor musun?Senin gibi birisinin ‘olmadığını’ söylediler. Boğazını sıkıyordum o doktorların, elimden zor aldılar. Ama merak etme, dedim ki onlara:—Sizin göremedikleriniz, yok olduğu anlamına mı geliyor? Geceleri güneş görünmüyorsa, artık yok mudur? Demek, siz sabahtan habersizsiniz! Sonra ne oldu biliyor musun?Bana deli raporu yazdılar… İşte, ben o günden beri bu deli raporuyla geçiniyorum! Sana bu küçük ayrıntıları anlatmadığım için özür dilerim! Ama şimdi sen de benim gibi yerdesin, benim gibi yüzünde çizikler var. Şimdi beni daha iyi anladın değil mi? O yüzden seni yerden kaldırmadım. Ne bileyim, belki de bana daha yakın olmanı ve düşlerimin içine girmeni istedim. Kızmadın değil mi bana?”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aynaya Yazılan Mektuplar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aynaya Yazılan Mektuplar.

...ere, aslında ne kadar da onlarla içi içe yaşadığımızı anlarız ... Aynaya Yazılan Mektuplar - Kitap - KiBO Katalog ... .Yazarın dediği gibi: "Hayat, hikâyeden okunur!" O hâlde hazır mısınız; "Aynaya Yazılan Mektuplar" ı okumaya? "Bu Bahar Sonbahar" öykü kitabı ile iyi bir çıkış yakalayan yazarın: "Aynaya Yazılan Mektuplar" eseriyle de başarısını zirveye taşıyacağı gözükmektedir. Yazarın dediği gibi: Hayat, hikâyeden okunur! O hâlde hazır mısınız; Aynaya Yazılan Mektuplar ı okumaya? Hayır, kendi yüzümüze tefekkür ederek bakmaya? Ah Gülina ah!.. Öyle dalarız ki bu atmosfere aslında ne kadar da onlarla içi iç ... Aynaya Yazılan Mektuplar ... .. Öyle dalarız ki bu atmosfere aslında ne kadar da onlarla içi içe yaşadığımızı anlarız. Yazarın dediği gibi: "Hayat hikâyeden okunur!" O hâlde hazır mısınız; "Aynaya Yazılan Mektuplar" ı okumaya? Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Aynaya Yazılan Mektupla. Yazar. Şenol Tombaş. Yazarın dediği gibi: "Hayat, hikâyeden okunur!" O hâlde hazır mısınız; "Aynaya Yazılan Mektuplar" ı okumaya? Hayır, kendi yüzümüze tefekkür ederek bakmaya? "Ah Gülina ah!.. Yazarın dediği gibi: Hayat, hikâyeden okunur! O hâlde hazır mısınız; Aynaya Yazılan Mektuplar ı okumaya? Hayır, kendi yüzümüze tefekkür ederek bakmaya? Ah Gülina ah!.. Bu yazılan mektup türü de bize bu dönemlerde mektup dili oldukça ağır ve süslüydü. Mektuplar, eski edebiyatımızda münşeat, mektubat denilen eserlerde toplanmıştır. Öyle dalarız ki bu atmosfere, aslında ne kadar da onlarla içi içe yaşadığımızı anlarız. Yazarın dediği gibi: "Hayat, hikâyeden okunur!" O hâlde hazır mısınız; "Aynaya Yazılan Mektuplar" ı okumaya? Aynaya yazılan mektuplar. ISBNp: 9786055014360....