My First Fifty Words (İlk Elli Sözcüğüm)

My First Fifty Words (İlk Elli Sözcüğüm)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 6054119042
DOSYA FORMATI 5,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yenilenen bu rengarenk kutunun içinde 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sunan bir de Kullanım Kılavuzu kartı bulunuyor.İyi eğlenceler!In this box you will find 50 flashcards, along with one Pronunciation Card, to help you pronounce words correctly and a Usage Card with hints about how you and your child can have fun while learning English!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz My First Fifty Words (İlk Elli Sözcüğüm) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap My First Fifty Words (İlk Elli Sözcüğüm).

...ileceğinize dair ipuçları sunan bir de ... My First 50 Words İlk Elli Sözcüğüm ... ... Bir kutunun içinde size sunulan 50 adet sözcük kartı sayesinde çocuklar eğlenceli bir şekilde İngilizce sözcükleri öğrenebilecekler. ₺2,50 KDV Dahil. Serap Bezmez adlı yazara ait My First 50 Words kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. My First 50 Words İlk Elli Sözcüğüm. My First 50 Words Serap Bezmez. Kılavu ... Redhouse Yayınları - My First 50 Words (İlk 50 Sözcüğüm) ... . My First 50 Words Serap Bezmez. Kılavuzu / My 50 ipuçları 50 sunan içinde My meslekler Kullanım Serap nasıl kartının Serap şekiller İyi Redhouse Redhouse kartları Serap / eğlenceler! 26.96 TL. Hazırlayan: Kolektif İSBN : 8681528383787 İçerik: 50 Kart Kağıt: Karton Baskı: Renkli ve Resimli Ebat: 16 x 21 cm. 12.28 TL. Bu kutunun içinde 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sunan bir de... İlan Verin. Anasayfa. My First Fifty Words (İlk Elli Sözcüğüm). Türkiye'nin ilk bireysel ve kurumsal online kitap pazaryeri BUUK, kitap çeşitliliği, avantajlı fiyatları ve %100 güvenli alışverişe olanak... Bu kutunun içinde 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Yaş: 5+ Kart Adedi: 50 Yazar: Serap Bezmez Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları. İLGİLİ ÜRÜNLER. My fırst fıfty words (ilk elli sözcüğüm). İngilizce öğrenmeye yeni başlayan çocuklar için zevkle hazırladığımız dil kartlarımız kısa süre içinde 2.baskısını yaptı ve dış görünüşünü yeniledi! İlgili ürünler. My fırst 50 words ilk 50 sözcüğüm. Redhouse Yayınları. 14,35 ₺. Sepete Ekle. My fourth 50 words dördüncü 50 sözcüğüm. Türkçe Ve İngilizce Olarak Hazırlanan "50 Sözcük" Çocukların İlk Bebeklik Dönemlerinde Doğal Ortamlarında Veya İzlediği Görsel Yayınlarda Karşılaştığı Kavramları İçerir. Türkçe Ve İngilizce Olarak Hazırlanan "50 Sözcük" Çocukların İlk Bebeklik Dönemlerinde Doğal Ortamlarında Veya İzlediği Görsel Yayınlarda Karşılaştığı Kavramları İçerir. Bu kutunun içinde 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sunan bir de Kullanım Kartı... Bu kutunun içinde 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sunan bir de Kullanım Kartı... Alış-Veriş Listeme Ekle. My First Fifty Words (İlk Elli Sözcüğüm). Bu kutunun içinde 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları......