Ulusalcılık ve Karşıtları

Birgül Ayman Güler

Ulusalcılık ve Karşıtları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-29
YAZAR Birgül Ayman Güler
ISBN 6054726561
DOSYA FORMATI 3,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi…Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi.Küreselciliğin durmadan yeniden yaratıp kışkırttığı etnikçi ayrışmanın panzehiri. Kan ve çıkar bağına, soy-sopa, sülale-aşiret birliklerinin egemenliğine karşı toplumsal özgürleşmenin ve sömürgenliğe karşı insan onurunu yükseltmenin cephesi.Dinci-mezhepçi evrenselcilikle emperyalizmin sahte insan hakları sistematiği arasında kurulmuş gerici bağlaşmayı püskürtmenin yolu.Bu kitaptaki beş bölüm altında yer alan yirmi iki başlık, Türkiye’nin güncel deneyimi temelinde, ulusalcı ideolojiyi ve bu ideolojinin belli başlı düşmanlarını anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ulusalcılık ve Karşıtları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ulusalcılık ve Karşıtları.

... Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi ... Ulusalcılık ve Karşıtları - Birgül Ayman Güler... | kitapistiyorum.com ... . Küreselciliğin durmadan yeniden yaratıp kışkırttığı etnikçi... Birgül Ayman Güler. Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi… Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi. 7.79 TL. Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi… Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi. Küreselciliğin durmadan yeniden yaratıp kışkırttığı etnikçi... Ulusalcılık ve ... Ulusalcılık ve Karşıtları Kitabı ... . Küreselciliğin durmadan yeniden yaratıp kışkırttığı etnikçi... Ulusalcılık ve Karşıtları-Pozitif Yayınları-9786054726561-Birgül Ayman Güler-%24 indirimli-Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi… Küreselciliğe, zaman. Birgül Ayman Güler. Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi… Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi. Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi... Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Ulusalcılık ve Karşıtları Pdf Kitap İndir. Ulusalcılık, çağımızın, 21. yüzyılın ideolojisi… Küreselciliğe, zamane emperyalizmine karşı bağımsızlığın düşüncesi ve eylemi....