Ölümün Toplumsal Tarihi

Ölümün Toplumsal Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-25
YAZAR
ISBN 6055738907
DOSYA FORMATI 9,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu zamana kadar ölümle ilgili sahip olduğumuz bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şekillendirilmiştir. İşte bu kitap, insanın ölümünü konu alan beşeri ve klinik bilimler yazınının geniş bir incelemesidir. Kitabın yaklaşımı, konuyu tarihi, tıbbi ve küresel bağlam içinde ele almaktır. Kitapta, ölüm, öbür dünyaya yolculuk olarak tanımlanan kökeninden, yerleşik toplumlardaki “iyi ölüm” veya “iyi yönetilmiş” ölüm olgularına kadar incelenerek,açıklanıyor. Allan Kellehear okuru, ölümün öbür dünyaya yapılan bir yolculuk olarak görüldüğü Taş Devri’nden başlayıp günümüz Kozmopolit Çağ’ında, huzurevlerinde gerçekleşen ölümlere kadar süren bir keşif yolculuğuna çıkarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölümün Toplumsal Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölümün Toplumsal Tarihi.

...ümle ilgili sahip olduğumuz bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şekillendirilmiştir ... Ölümün Toplumsal Tarihi - NULL - Fiyatı & Satın Al ... . Ölümün Toplumsal Tarihi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Ölümün Toplumsal Tarihi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! ...bilgi ve deneyimler, yaşamın sonundaki ölüm ve toplumsal sorumlulukla ilgili eski görüşler tarafından şekillendirilmiştir. Kitabın yaklaşımı, konuyu tarihi, tıbbi ve küresel bağlam içinde ele almaktır. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Sosyoloji Yazıları kate ... Ölümün Toplumsal Tarihi ... . Kitabın yaklaşımı, konuyu tarihi, tıbbi ve küresel bağlam içinde ele almaktır. Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Sosyoloji Yazıları kategorisinde yer alan Ölümün Toplumsal Tarihi, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Ölümün Toplumsal Tarihi -. Phoenix Yayınevi. Kazanacağınız Toplam Puan : 255 Puan. %20 indirimli Yeni. Kayıhan Yayınları İslam Önder...