Doksan Beş Yıldan Serpintiler

Aydın Boysan

Doksan Beş Yıldan Serpintiler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-08-27
YAZAR Aydın Boysan
ISBN 6053324430
DOSYA FORMATI 3,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aydın Boysan DOKSAN BEŞ YILDAN SERPİNTİLER’de insana ve hayata dair pek çok konuyu kahkahalar eşliğinde ciddiyetle ele alıyor. Kendinden bahsederken, “Eğer ben, doğduğum (1921, İstanbul) yılda dünyaya gelmeseydim, olağanüstü kibar (!) mahallelerde çocukluğum geçmeseydi, Davutpaşa Çöp İskelesi, Ispanak Viranesi, Samatya Narlıkapı Çıkmazı, Yeşilköy Bamya Tarlası gibi, kibar semtlerde (!) yetişmeseydim, ben ‘ben’ olamazdım,” diyen 94 yaşındaki yaşam ustası 1945 yılında Akademi’yi bitirip mimarlığa başladı. 62 yaşından beri köşe yazıları yazıyor. Kaliforniya’dan Sibirya’ya kadar yedi iklim, beş kıtayı gezdi. İlk kitabı 1984 yılında yayımlandı: “Umut Simit”... Bunu izleyen 30 yıl boyunca yayımlanan kitaplarının sayısı 42’ye ulaştı. Her eserinde insana ve yaşama, çevreye ve zamana, sanata ve bilime duyduğu saygıyı keskin bir zekanın ürünü olan mizahla renklendirdi. DOKSAN BEŞ YILDAN SERPİNTİLER Aydın Boysan’ın 30 yıllık yazarlık yaşamının neşe saçan damlalarından oluşuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Doksan Beş Yıldan Serpintiler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Doksan Beş Yıldan Serpintiler.

...ldan serpintiler". için 22 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo ... Doksan Beş Yıldan Serpintiler - %12 İndirimli - Aydın Boysan - İş Ban ... . Fiyat. Doksan Beş Yıldan Serpintiler -kendi seçtiklerim 3. Aydın Boysan. Satıcı. Anasayfa Doksan Beş Yıldan Serpintiler. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Doksan beş yıldan serpintiler. Altını çizdiğim satırlar: https://drive.google.com/file/d/0B2Ayd3RlHj8aVWFpOEdIRVBXd1E/view?usp=sharing. Aydın Boysan Doksan Beş Yıldan Serpintiler'de insana ve hayata dair pek çok konuyu kahkahalar eşliğinde ciddiyetle ele alıyor. Kaliforniya'dan Sibirya'ya kadar yedi iklim, beş kıtayı gezdi ... Read Doksan Beş Yıldan Serpintiler by Aydın Boysan Online - Books... ... . Kaliforniya'dan Sibirya'ya kadar yedi iklim, beş kıtayı gezdi. Kaliforniya'dan Sibirya'ya kadar yedi iklim, beş kıtayı gezdi. Doksan Beş Yıldan Serpintiler Aydın Boysan'ın 30 yıllık yazarlık yaşamının neşe saçan damlalarından oluşuyor. Doksan Beş Yıldan Serpintiler arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Aydın Boysan Doksan Beş Yıldan Serpintiler'de insana ve hayata dair pek çok konuyu k...