Liderlik Sırları

Ken Blanchard

Liderlik Sırları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-21
YAZAR Ken Blanchard
ISBN 6055409074
DOSYA FORMATI 12,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Lider olmak, “yönettiğiniz ekibin ve işin kaderinin sizin ellerinizde olması” anlamına gelir. Büyük bir şirkette üst düzey bir yönetici, bir restoranda şef garson ya da bir voleybol takımının koçu olmanız bu gerçeği değiştirmez. Eğer liderlik ederek başarıya ulaştırmak istediğiniz bir ekibiniz varsa ve bu işin sırlarını merak ediyorsanız, şu anda doğru kitabı elinizde tutuyorsunuz.“Liderlik Sırları” bir şirketin Müşteri Hizmetleri Departmanı’na müdür olarak terfi eden Debbie’nin hikayesi üzerinden, başarılı liderlerin sırlarını sizlerle paylaşıyor.Debbie, yeni çıktığı liderlik yolculuğunda pek çok sorun yaşamaya başlar. Ancak bu sorunların üstesinden gelmeye ve başarılı bir lider olmaya kararlıdır. Bir çözüm yolu ararken, şirketinin, yöneticilere yol göstermek için bir rehberlik programı hazırladığını fark eder ve bu programa katılır.Debbie ile beraber başarılı liderlerin sırlarını öğrenmeye ve keyifli bir hikayenin içerisine doğru yola çıkmaya hazır olun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Liderlik Sırları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Liderlik Sırları.

...mleriyle görüştü. "Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları" kitabı hakkında ... Liderlik Sırları Ken Blanchard ... . Bu kitabın yazarı Adnan Nur Baykal, 50 başlık altında, önderimiz Atatürk'te görebileceğimiz 50 büyük liderlik özelliğini sade bir dille anlatılıyor. Liderlik sırları hakkında bir çok sırlar vermişti o. Liderlik silgi kullanmadan resim çizebilme sanatıdır hataya gelir tarafı yoktur. Çok iyi bir hitabetçi idi ; Hz. Liderlik Sırları: Çalışanlar bitki gibidir; tohumlarını patlatıp açılırlar ... Liderlik Sırları - Süreyya Bursa -Halkkitabevi ... . Liderlik Sırları: Çalışanlar bitki gibidir; tohumlarını patlatıp açılırlar ve büyürler. Liderlik Sırları - Kurumsal Kültürünüz Nasıl? Her işletmenin tasarlanmış veya varsaydığı bir kültürü vardır. Ken Blanchard. Lider olmak, "yönettiğiniz ekibin ve işin kaderinin sizin ellerinizde olması" anlamına gelir. Büyük bir şirkette üst düzey bir yönetici... Bazen en büyük başarımız, en büyük hatamızın sonucunda ortaya çıkar. En iyi stratejimizi en kötü hareketimizden sonra buluruz. Motivasyon ve başarı sırları. Liderlik Sırları - Şerif Kaynar. Enes Olgun. Duygusal Güç - Liderlik düzeyi yükseldikçe, komutanların duyguları üzerindeki baskı da artar. Yeni önderin de durumunu daha iyi yapmaz. Hun imparatoru attila'nın liderlik sırları. Liderlik Sırları. Liderlik Sırları - Şerif Kaynar. HARİKA BİR İNSANIN TANIYALIM - Çıraklıktan Patronluğa çıkan gerçek yaşanmış bir hikayenin sahibi Erbakan MALKOÇ'u tanıyalım.... Kafede Kaliteli Kadınlarla Tanışma Rehberini İNDİR: goo.gl/JduRBo Liderlik sırları ile anlattığım bu konuda, başkalarını iyi hissettiren karizmatik bir erkek olmaktan bahsediyorum. Cengiz Han'ın Liderlik Sırları. Yazar: Genç Gelişim. Başarılı ve Etkin Liderlerin 10 Özelliği. Hz. Ali'nin Liderlik Sırları. Süper Beyinli Ünlü Türk Büyükleri. Kitabın adı : hun imparatoru atilla'nın liderlik sırları kitabın yazarı : Wess Roberts, ph.D. yayınevi adresi : wess roperts / ilgi yayıcılık basım tyılı : 1989. Kafede Kaliteli Kadınlarla Tanışma Rehberini İNDİR: goo.gl/JduRBo Liderlik sırları ile anlattığım bu konuda, başkalarını iyi hissettiren karizmatik bir erkek olmaktan bahsediyorum. Kraliçe'nin Liderlik Sırları isimli yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Kraliçe'nin Liderlik Sırları. Bir ülkeyi yönetmekle, bir şirketi yönetmek arasında benzerlikler ya da farklılıklar var mıdır? Turan Yalçın. Kitap Tanıtım Yazısı : Recep Yazıcıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin valiliğe en genç yaşta atanan ilk valisi olarak tanınır. 14 Mart 2014, 12:52Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları. 1. Açık Olma. 2. Adam Yetiştirme. 50. Zamanlama Yeteneği. Mustafa Kemal Atatük'ün Liderlik Sırları, Adnan Nur BAYKAL. Liderlik Sırları bir şirketin Müşteri Hizmetleri Departmanına müdür olarak terfi eden Debbienin hikayesi üzerinden, başarılı liderlerin sırlarını sizlerle paylaşıyor. Muaviye'nin liderlik sırlar...