İletişim ve Tipografi

Gültekin Erdal

İletişim ve Tipografi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-05
YAZAR Gültekin Erdal
ISBN 6058502581
DOSYA FORMATI 5,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İletişim ve Tipografi adlı bu kitap, grafik sanatları alanında eğitim alanların sık sık başvuracağı bir kaynak niteliği taşıyor. Gerek iletişimin gerekse tipografinin görsel iletişim tasarımındaki rolünü tüm ayrıntılarıyla ele alan kitap, konuyla ilgili şekil, tablo ve grafiklerle okura zengin bir içerik sunuyor. Sözlü ve görsel iletişim ile tipografi arasındaki bağı göstergebilim ışığında ortaya koyup aydınlatan bu kapsamlı çalışma, tasarımın temel ilkelerini bilimsel bir yaklaşımla irdeliyor. Kitapta yazının tarihinden farklı yazı karakterlerinin gelişimine, logo tasarımından tasarımda anlama ve yan anlama kadar pek çok öğe anlaşılır bir dille açıklanıyor. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. “İletişim ve Algılama”, “Semiyotik (göstergebilim)”, “Yazı” ve “Tipografi” olmak üzere dört ana başlıktan oluşan temel metin, bütünlüklü bakış açısıyla okurlara yalnızca bilgi aktarmakla kalmıyor, onların tasarımla ilgili her tür çalışmalarına kişiliklerini katmalarını sağlayacak ipuçlarını da veriyor. Yazar ve eğitimci Gültekin Erdal’ın mesleki tecrübelerine dayanan örneklerle de destekleyerek kaleme aldığı İletişim ve Tipografi, kuşkusuz, sadece öğrenciler değil, grafiğe ve tasarıma ilgi duyan herkes için bir başucu kitabı niteliğinde.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İletişim ve Tipografi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İletişim ve Tipografi.

... unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor ... İletişim ve Tipografi - Gültekin Erdal | Nadir Kitap ... . ? 24 TL. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. ? İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. Görsel İletişim. Markalaşmada Font ve Tipografinin Önemi. marka kimliğinizin yapı taşlarını oluşturac ... 3. TİPOGRAFİ VE İLETİŞİM 3.1.Görsel İletişim Aracı Olarak Tipografi ... . Görsel İletişim. Markalaşmada Font ve Tipografinin Önemi. marka kimliğinizin yapı taşlarını oluşturacak temel başlıklardan kısaca bahsederek tipografi ve fontların anlamlarından başlayalım. 22.50 TL. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. ? İletişim ve Tipografi Hayalperest Kitap 9786058502581 Gültekin Erdal. Sepete At Hemen Al. %20 İletişim ve Tipografi Hayalperest Kitap. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. İletişim ve Tipografi, grafik çalışmalarının tartışmasız en önemli unsuru olan yaratıcı düşüncenin gelişmesinde temel teşkil eden bilgi birikimine verimli katkıda bulunuyor. İletişim Ve Tipografi-Gültekin Erdal en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İletişim Ve Tipografi-Gültekin Erdal. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!...