Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler

Kamil Sümbül

Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Kamil Sümbül
ISBN 9756278567
DOSYA FORMATI 6,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1988'de İsveç'e gelip iltica ettikten sonra, tanıdıklara, merak edenlere sürekli 5 Nolu'yu anlatıyordum. Anlattıklarımı merakla dinleyenlerden biri de Mehmet Uzun'du. Beni Kızıl Haç'a götürüp İşkence Tedavi Merkezinde tedaviye başlamamı da o sağlamıştı. Her görüşmemizde; bunları muhakkak yazmalısın, politik bir görüş ve özel anı anlatımından ziyade hikaye olarak bunları yazmalısın, diye ısrar ederdi. Ben de o sıralar kaldığım mülteci kampında yazmaya devam ediyor, bitirdiğim hikayeleri başta Mehmet Uzun olmak üzere tanıdıklarıma verip öneri ve eleştirilerini bekliyordum.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ana Esas Duruşa GeçDiyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler.

...ı - Mektup - Günlük - Seyahatname >. Ana! Esas Duruşa Geç (Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler) ... Ana! Esas Duruşa Geç Satın Al | OdaKitap.com ... . ...gelebilmiş ve ortaya yarı belgesel nitelikte mükemmel bir öykü kitabı çıkartmış: Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler: Ana! Halen Stockholm'de yaşamaktadır. Ana Esas Duruşa Geç yayınlanmış ilk eseridir. ESAS DURUŞA GEÇ Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kamil SÜMBÜL kitapları ve Vate Yayınevi 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 mil ... Indir Türkçe PDF Ana Esas Duruşa Geç Diyarbakır 5 Nolu'dan... ... . Kamil SÜMBÜL kitapları ve Vate Yayınevi 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon... Kamil Sümbül. 1988'de İsveç'e gelip iltica ettikten sonra, tanıdıklara, merak edenlere sürekli 5 Nolu'yu anlatıyordum. Anlattıklarımı merakla dinleyenlerden biri de Mehmet Uzun'du. Kamil Sümbül, Ana! Esas Duruşa Geç en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap alışveriş. okumak internet üzerinden Ana Esas Duruşa Geç Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikayeler PDF Doc ebook Indir cheap sales Ana Esas Duruşa Geç Diyarbakır 5 Nolu'dan Hikay...