Sorusunu Bulan Cevaplar

Dr. Necdet Subaşı

Sorusunu Bulan Cevaplar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Dr. Necdet Subaşı
ISBN 6055222185
DOSYA FORMATI 5,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007’den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu söyleşiler bir anlamda Türkiye’nin son 10 yılına ilişkin kişisel tanıklıklarımın bilançosunuyansıtmaktadır.Öteden beri üzerinde yoğunlaştığım alanlar arasında özellikle din ve dini hayat benim akademik yönelimlerimin merkezinde yer almaktadır. Türkiye’de dinin modernleşme süreçlerine bağlı olarak ortaya koyduğu harita, bugün başta sosyoloji olmak üzere siyaset bilimi ve diğer sosyal bilimsel ilgilerin yöneldiği temel problematikler arasında sayılmaktadır. Bir din sosyoloğu olarak söyleyebilirim ki, dinin Türkiye bağlamıyla sınırlı olmayan ve onu sıklıkla aşan ağırlığının küresel ölçekle birlikte maruz kaldığı sorunların daha derinlikli çıkarım ve çözümlemelerle sık sık gündeme gelmesi kaçınılmazdır. Din, dini hayat, dindarlık ve din temelli hareketliliklerin toplumsal evrenimizdeki aktüel karşılıkları bu söyleşilerde dile getirilen sorularla kendi zaviyemden cevaplandırılmaya çalışılmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sorusunu Bulan Cevaplar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sorusunu Bulan Cevaplar.

...itapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor ... Sorusunu Bulan Cevaplar - Mahya Yayınları - Liman Kitap ... . Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu... Sorusunu Bulan Cevaplar. Yayınevi : Mahya Yayıncılık. Yazar : Dr. Necdet Subaşı. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. 33.60 TL. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan olu ... Sorusunu Bulan Cevaplar Necdet Subaşı ... . Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu... Sorusunu Bulan Cevaplar Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen... 31.25 TL. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu... Sorusunu Bulan Cevaplar. Kargoya verilme süresi 3 gün. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007 den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. 38.40 TL. Sorusunu Bulan Cevaplar-Mahya Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu söyleşiler bir anlamda... Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu söyleşiler bir anlamda... 36 TL. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu... Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. https://www.limankitap.com/urun/sorusunu-bulan-cevaplar. Mahya Yayınları. 35.42 TL. Bu kitapta yer alan söyleşiler 2007'den itibaren tarafıma yöneltilen sorulara verdiğim cevaplardan oluşuyor. Akademik, bürokratik ve entelektüel ilgilerimle kesişerek çeşitlenen bu......