R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları

Ayşe Seyla Ertem

R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Ayşe Seyla Ertem
ISBN 6055476823
DOSYA FORMATI 3,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatı dört elle kucaklayan, insanlara, doğaya ve canlılara duyduğu coşkun sevgiyle öğrencilerine ve tüm çevresine ışık saçan; edebiyatı, kitapları ve sanatı hayatının tam da merkezine koyan aydın bir öğretmen, almış kalemi eline, kadife gibi bir üslupla bizlerle söyleşiyor.Bu kitabı okurken, çay-kahve eşliğinde bir dostunuzla karşılıklıkonuşuyormuş gibi hissedeceksiniz kendinizi. Türk filmlerinden,klasikleşmiş edebiyat eserlerinden, çocuk eğitiminden, hayatın anlamından, daha bir çok konudan söz edeceksiniz. Şiirlerin ve resimlerin eşliğinde, 1960’lardan günümüze bir yolculuğa çıkacaksınız. Bir de deneyimli bir öğretmenden meslek sırları öğreneceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap R'leri Söyleyemeyen ÇocukBir Öğretmenin Anıları.

...ndan, daha bir çok konudan söz edeceksiniz ... Forum Gerçek - R'leri Söyleyemeyen Çocuklar! ... . Şiirlerin ve resimlerin eşliğinde, 1960'lardan... R'leri Söyleyemeyen Çocuk & Bir Öğretmenin Anıları Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda R'leri Söyle... Bu kitabı okurken, çay-kahve eşliğinde bir dostunuzla karşılıklı konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz kendinizi. Türk filmlerinden, klasikleşmiş edebiyat eserlerinden, çocuk eğitiminden, hayatın... 25 TL. Türk filmlerinden, klasikleşmiş ... R'leri Söyleyemeyen Çocuk & Bir Öğretmenin Anıları Pdf İndir ... ... 25 TL. Türk filmlerinden, klasikleşmiş edebiyat eserlerinden, çocuk eğitiminden, hayatın anlamından, daha bir çok konudan söz edeceksiniz. Şiirlerin ve resimlerin eşliğinde, 1960'lardan günümüze bir... Çocuk neden "R" harfini söyleyemez? Aileler R'leri söyleyemeyen çocuğa nasıl yardımcı olabilir? Ailelerin dil ve konuşma bozuklukları uzmanı ile işbirliği içinde olması çok önemlidir. R'leri söyleyemeyen çocuklar! Eğer bir çocuk 3 ya...