Nisan Yağmuru (Siyah-Beyaz)

Seyri M. Ali Eşmeli

Nisan Yağmuru (Siyah-Beyaz)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-02
YAZAR Seyri M. Ali Eşmeli
ISBN 6056553677
DOSYA FORMATI 6,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

O emsalsiz; “Şerefli Güller Gülü’nün” derdiyle; Gökler nasıl hıçkırmasın! Aşk nasıl çağlayıp da umman olmasın! Nasıl gökten inciler yağdırmasın! Nasıl çölde nisan olmasın! Nasıl olmasın ki; O’nun bereket ve hürmetine aşk, kızgın çöllerde nisan güzelliği ve gülistanı olunca, en kör gözler bile görmeye, en sağır kulaklar da işitmeye başladı. “Bu yüz asla yalan söylemez!” diyerek îman eden bahtiyarlarla birlikte: Baktı, tekrar baktı, tekrar baktı, tekrar baktı ve, Misli aslâ yok deyip, hep baktı hayrân oldu aşk!... Aşk; Nasıl hayran olmasın ki! Nasıl hayran olmasın ki, yüce mâşûku yalnızca O’na «Habîbim» demiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nisan Yağmuru (Siyah-Beyaz) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nisan Yağmuru (Siyah-Beyaz).

...lgeye çevrilmesine neden oldu. Alınan örnekler üzerinde incelemeler yapılmaya başlandı ... Nisan Yağmuru 1969 - Sinematek ... . Konbuyu başlatan Nisan Yağmuru. Başlangıç tarihi 13 Mar 2014. Sade siyah beyaz Melek fcp tema ,Dilara'dan radyo temalari... Sokak Fotoğrafçılığı, Gece Fotoğrafçılığı, Kavramsal Fotoğrafçılık, Siyah Beyaz Fotoğraflar, Işık Gölge, Antika Resimler, Film Noir, Şehir Fotoğrafçılığı, Siyah Beyaz Fotoğrafçılık. Siyah Beyaz ve Gri kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna göz ... Kimileri'nin Bakış Bir Nisan Yağmuru Gibi'dir. Bir Yakalandınız mı... ... . Siyah Beyaz ve Gri kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. 4.34 TL. O emsalsiz; "Şerefli Güller Gülü'nün" derdiyle; Gökler nasıl hıçkırmasın! Aşk nasıl çağlayıp da umman olmasın! Nasıl gökten inciler yağdırmasın! Nasıl çölde nisan olmasın! Contact Nisan yağmuru on Messenger. Blogger. Page transparencySee More. Siyah-Beyaz Rûyaların Masum Kraliçesi... Siyah Beyaz Notlar-Yağmur Kuzu en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Siyah Beyaz Notlar-Yağmur Kuzu. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Emine Işınsu kaleme aldığı Nisan Yağmuru adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Si...