Komünist Ufuk

Slavoj Zizek

Komünist Ufuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-02
YAZAR Slavoj Zizek
ISBN 6058768970
DOSYA FORMATI 5,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Bugün Komünizm bir çözümün adı değil, bir sorunun adı¬dır: Bütün boyutlarıyla bir paylaşım sorunudur yaşamımızın; özü olan doğanın paylaşımı sorunu, biyogenetik paylaşımı¬mızla ilgili sorun, kültürel paylaşım ("entelektüel mülkiyet") sorunu ve sonuncu ama en önemli olan hiç kimse dışarıda bırakılmadan evrensel insanlık alanının paylaşımı sorunu.Çözüm her neyse, bu sorunu çözmelidir. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zi¬hinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Bu imkansız mıdır? Cevabımız başladığım konunun etrafında dolaşan paradoks olmalıdır:Soyons realistes, demandons l'impossible [Gerçekçi ol im¬kansızı iste].Gerçekte bugün için ütopya olan, sorunlarımızı varolan sis¬temde mütevazı dönüşümlerle çözebileceğimize İnanmaktır."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Komünist Ufuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Komünist Ufuk.

...için elzem bir kitap "Komünist Ufuk". Kitap Adı : Komünist Ufuk Yazar : Jodi Dean Çevirmen : Nurettin Elhüseyni Yayınevi : YKY Tür : Politika Fiyat : 11 TL ... Zizek ve Komünist Ufuk /Santiago Zabala | Karasaban.net ... . Mevcut sistemin açmazlarından bir çıkış yolu... Komünist Ufuk. Komünizm 1989'da öldü mü yoksa ufkumuzu belirlemeye devam mı ediyor? Komünist Ufuk Jodi Dean Çeviren: Nurettin Elhüseyni 145 Sayfa, 11 TL Yapı Kredi Yayınları. 11.40 TL. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir a ... KAOSTA KOMÜNİST UFUK | Forum ... . 11.40 TL. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Komünist Ufuk, ekonomik krizlerin, halk ayaklanmalarının, hak arayış hareketlerinin giderek daha görünür ve belirleyici hale geldiği, buna karşılık komünist idealin giderek... Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Komünist Ufuk, ekonomik krizlerin, halk ayaklanmalarının, hak arayış hareketlerinin giderek daha görünür ve belirleyici hale geldiği, buna karşılık komünist idealin giderek... Komünist Ufuk book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Komünist Ufuk by Slavoj Žižek. 9.75 TL. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. 6.37 TL. Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Komünist Ufuk, ekonomik krizlerin, halk ayaklanmalarının, hak arayış hareketlerinin giderek daha görünür ve belirleyici hale geldiği, buna karşılık komünist... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Komünist Ufuk. Yazar. Jodi Dean. Komünist Ufuk 1.Baskı. Share on WhatsApp. Mevcut sistemin açmazlarından bir çıkış yolu, yeni bir kolektif siyaset arayışında olanlar için elzem bir kitap Komünist Ufuk. Peki şu anda hangi seçeneklere sahibiz; sıfır noktasına ulaşabildik mi ve ufkumuz neden komünist olmalıdır? sınırsız yeniden üretimini önlüyor ve aynı zamanda komünist bir ufuk yaratıyor. 11.25 TL. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir....