Kayıp Denklemler

Scott Baker

Kayıp Denklemler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-01
YAZAR Scott Baker
ISBN 6059176019
DOSYA FORMATI 8,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İki bİn yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor...İNANÇ, TARİH, BİLİM ve AŞK HIZLA İLERLEYENBU AKSİYON-MACERA KİTABINDA ÇARPIŞIYORLise öğretmeni Shaun Strickland yıllardır üzerinde çalıştığı uzay ve zaman arasındaki ilişki üzerine bir konuşma yapması için Cambridge Üniversitesi’den son dakikada bir davet alınca büyük şaşkınlık yaşar. Bu, onun çok istediği fırsat olabilirdi. Ancak eşiyle birlikte uçaklarını yakalamak için North Carolina’da yolculuk yaparlarken arabaları çalıların arasından fırlayan bir şeye çarpar.O andan itibaren akıl almaz bir sır çözülmeye başlar. Tuhaf bir paket tüm bunları çözecek anahtar gibi görünür. Mührü kıran Shaun İbranice, Yunanca ve Aramice dillerinde yazılmış, eski zamanlardan kalma bir deste el yazması bulur. Ama sayfalar arasında başka bir şey daha vardır: mükemmel bir İngilizceyle yazılmış, görünüşe göre bin yıldır hava almayacak bir şekilde mühürlü kalmış ve tarihi değiştirecek bir hikâye anlatan bir kitap.Kısa süre sonra Shaun başkalarının da kitabın peşinde olduğunu keşfeder ve bu kişiler hiçbir şeyin kendilerine engel olmasına izin vermeyeceklerdir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kayıp Denklemler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kayıp Denklemler.

...mler. Scott Baker. Puan: 8.6/10 (10 puanlama, 8 değerlendirme, Puan dağılımı, Okuma durumları) ... Kayıp Denklemler - Scott Baker Kitapları ... . Scott Baker. İki bin yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor...İnanç, Tarih, Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor.Lise öğretmeni Shaun Strickland yıllardır üzerinde... Scott Baker. İki bin yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor... İnanç, Tarih, Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor. İki ... Kayıp Denklemler | Kitap.net ... ... İnanç, Tarih, Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor. İki bin yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor... İnanç Tarih Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor. About. Contact. Kayıp Denklemler. omerfarukekmekciEylül 2, 2016Eylül 8, 2016Uncategorized. Yazarımızın bu çok yönlü dijital bilgisi, denklem çözme ve sıra dışı kurgusu ile Kayıp Denklemler kitabında bütünleşmiştir. Kayıp Denklemler, Scott Baker'ın ilk romanıdır. Kayıp Denklemler-OLİMPOS YAYINLARI-Scott Baker İki bİn yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor... Kayıp Denklemler. 20,78 TL. % 41 indirimli. Scott Baker. İnanç, Tarih, bilim ve Aşk Bu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor. Lise öğretmeni Shaun Strickland yıllardır üzerinde çalıştığı uzay ve zaman arasındaki ilişki üzerine bir konuşma yapması için... sonraki. kayıp denklemler. ara. paylaş. Scott Baker. İki bin yıldır mühürlü kalmış bİr kİtap tüm sırları çözüyor... İnanç, Tarih, Bilim ve Aşk Hızla İlerleyenbu Aksiyon-Macera Kitabında Çarpışıyor. Kayıp Denklemler - Scott Baker hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Kayıp Denklemler. T...