Injustice Ground Zero Cilt 2

Christopher Sebela

Injustice Ground Zero Cilt 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Christopher Sebela
ISBN 6052044483
DOSYA FORMATI 5,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

DÜNYA’NIN KADERİ İÇİN SUPERMAN, SUPERMAN’E KARŞI!Harley Quinn’in INJUSTICE: TANRILAR ARAMIZDA’da olanlara çarpık bakış açısı heyecan verici bir sonaererken, sahneyi, oyunun devamına, INJUSTICE 2’ye hazırlıyor!Harley ve Joker sonunda tekrar bir arada... ama hiçbir şey göründüğü gibi değil. Harley, yalnızca Joker’inaklı bir karış havada piyonu mu, yoksa artık aslında nefret ettiği Bay J’ye karmaşık bir tuzak kurmakpeşinde mi? Harley, yıkımın eşiğinde bir dünyanın en ihtiyaç duyduğu kahramana mı dönüşüyor?Joker ve Harley, sorunlarını kendilerine özgü ateşli yöntemlerle çözerken, acımasız despot Supermanve Batman’in önderliğindeki süper-kahraman Direniş ekibiyle birlikte hareket eden Justice Leaguekahramanları arasındaki savaş, amansız bir şekilde kurban alıyor!Bu tuhaf yeni dünya, eski dostlar ile düşmanlar arasındaki savaşı nasıl atlatacak?Yazar Christopher Sebela (SUICIDE SQUAD MOST WANTED) ve aralarında Tom Derenick (INFINITECRISIS: FIGHT FOR THE MULTIVERSE), Pop Mhan (HE-MAN: THE ETERNITY WAR) ve Daniel Sampere’nin(GREEN ARROW) bulunduğu yetenekli çizerler, INJUSTICE: GROUND ZERO #7-12 arasındaki sayılarınbir araya toplandığı, mutlaka okunması gereken bu ciltte, okuru Harley Quinn’in zihnine sokuyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Injustice Ground Zero Cilt 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Injustice Ground Zero Cilt 2.

...zgi Roman kategorisinde yer almaktadır. 29 ... Injustice Ground Zero Cilt 2 - Christopher Sebela : %22 İndirimli ... .64 TL. ...(Green Arrow) bulunduğu yetenekli çizerler, Injustıce: Ground Zero 7-12 arasındaki sayıların bir araya toplandığı, mutlaka okunması gereken bu ciltte, okuru Harley Quinn'in zihnine... 26.60 TL. ...(Green Arrow) bulunduğu yetenekli çizerler, Injustıce: Ground Zero 7-12 arasındaki sayıların bir araya toplandığı, mutlaka okunması gereken bu ciltte, okuru Harley Quinn'in zihnine... Harley yalnızca Joker'in aklı bir kar ... Injustice Ground Zero Cilt 2 En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Harley yalnızca Joker'in aklı bir karı. TANRILAR ARAMIZDA'da olanlara çarpık bakış açısı heyecan verici bir sona ererken sahneyi oyunun devamına INJUSTICE 2'ye hazırlıyor! ...ARROW) bulunduğu yetenekli çizerler INJUSTICE: GROUND ZERO #7-12 arasındaki sayıların bir araya toplandığı mutlaka okunması gereken bu ciltte okuru Harley Quinn'in zihnine sokuyor! Injustice Ground Zero Cilt 2. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ground Zero 7-12 arasındaki sayıların bir araya toplandığı, mutlaka okunması gereken bu ciltte, okuru Harley Quinn'in zihnine sokuyor!...