Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler

Kollektif

Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Kollektif
ISBN 6052490983
DOSYA FORMATI 4,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Es war einmal ein armer Prinz; er hatte nur ein ganz kleines Königreich; aber es war immer groß genug, um sich darauf zu verheiraten, und verheiraten wollte er sich. Nun war es freilich etwas keck von ihm, dass er zur Tochter des Kaisers zu sagen wagte: “Willst du mich haben?” Aber er wagte es doch, denn sein Name war weit und breit berühmt; es gab hundert Prinzessinnen, die gerne ja gesagt hätten; aber ob sie es tat? Nun, wir wollen hören.Bir zamanlar yoksul bir prens varmış. Bir tek küçük bir krallığı varmış. Ama evlenebilecek kadar yeterli büyüklükteymiş. Ve prens de evlenmek istiyormuş. Bir gün imparatorun kızına “Benimle evlenir misin?” diye sormaya cüret edecek kadar da gözüpekmiş kuşkusuz. Buna cesaret etmiş, çünkü oda yediden yetmişe nam salmış. Bu teklife evet demeye hazır yüzlerce prenses varmış ama bunu yapmışlar mı? Şimdi dinleyelim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler.

.... Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. : 2 ... Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) Almanca Türkçe Bakışımlı... ... . Hamur. Dili. : Türkçe Almanca. Kolektif Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) - Almanca - Türkçe Bakışımlı Hikayeler Dorlion Yayınevi İnci Aras 9786052490983. En uygun DER SCHWEINEHIRT DOMUZ ÇOBANI ALMANCA-TÜRKÇE BAKIŞIMLI HİKAYELER / DORLİON ürün ve modelleri markası ve DORLİON YAYINLARI KOLLEKTİF 1.BASKI ALMANCA 64... : 2. Hamur. Dili. : Türkçe Almanca. Kolektif Der Schweineh ... Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) - Almanca - Türkçe Bakışımlı... ... . : Türkçe Almanca. Kolektif Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) - Almanca - Türkçe Bakışımlı Hikayeler Dorlion Yayınevi İnci Aras 9786052490983. : 2. Hamur. Dili. : Türkçe Almanca. Kolektif Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) - Almanca - Türkçe Bakışımlı Hikayeler Dorlion Yayınevi İnci Aras 9786052490983. 3.24 TL. Ama evlenebilecek kadar yeterli büyüklükteymiş. Ve prens de evlenmek istiyormuş. Bir gün imparatorun kızına "Benimle evlenir misin?" diye sormaya cüret edecek kadar da gözüpekmiş... Yabancı Dilde Kitaplar kategorisinde yer alan Kolektif - Der Schweinehirt (Domuz Çobanı) - Almanca - Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Edebiyat. > Öykü, Hikaye. Der...