Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın

Mauro Boselli

Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-28
YAZAR Mauro Boselli
ISBN 6059154055
DOSYA FORMATI 9,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

SALT RIVER (No 627; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci)Teks ve Carson, kurnazlığınını yanı sıra çok tehlikeli ve çapkın bir çete reisi olan Jack Curtiss’i kıstırır, ama ellerinden kaçırırlar. Yine de avlarının peşini bırakmamaya kararlıdırlar. Bu sırada Teks’in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir..REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci)Tıpkı bir hayalet gibi, her defasında yasanın ellerinden kurtulmayı başaran Jack Curtiss, bir yandan Teks ve Carson’dan kaçarken bir yandan da büyük bir dikkat ve özenle planladığı yeni soygununa hazırlanmaktadır. Derken işin içine Sarah Wyatt adlı kadın doktor ve dolayısıyla Kit Willer da karışır. Zamana karşı korkunç bir yarışa dönüşen bu tehlikeli serüven artık Teks ve dostları için hayat memat meselesi halini almıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın.

... e kitap. Sepete Ekle. Satın Al. Etiketler : Tex ... Tex 12 : Salt River / Rehin Alınmış Bir Kadın-Palme Kitabevi ... . REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci) Tıpkı bir hayalet gibi, her defasında yasanın ellerinden kurtulmayı başaran... Dergiyurdu.com Alemdar Mah. Çatalçeşme Sok. no :27-29 Cağaloğlu - Fatih İSTANBUL 0850 227 28 00 0532 495 65 12. teks sayı:12teks ve carson, kurnazlığınını yanı sıra çok tehlikeli ve çapkın bir çete reisi olan jack curtiss?i kıstırır, ama ellerinden kaçırırlar. yine de avlarının peşini bırakmamaya kararl ... Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın ... . yine de avlarının peşini bırakmamaya kararlıdırlar... 100 tl ve üzeri kargo bedava! - 12 AY TAKSİT - KAPIDA ÖDEME - WhatsApp & BİP: 0538 689 19 24. 27.08 TL. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir.. REHİN ALINMIŞ BİR KADIN... Ürün Bilgisi. SALT RIVER (No 627; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci) Teks ve REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci) Tıpkı bir hayalet gibi... Çizgi Roman kategorisinde yer alan Mauro Boselli - Tex 12 : Salt River / Rehin Alınmış Bir REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci) Tıpkı bir hayalet gibi... Mauro Boselli Tex 12 / Salt River - Rehin Alınmış Bir Kadın PDF İndir. Kitap indirme sitemize eklenen kitaplar altta gördüğünüz gibidir. PDF indir seçeneğine ulaşmadan önce alttaki kitap başlıklarını... ...Rehin Alınmış Bir Kadın-Çizgi Düşler Yayınevi-9786059154055-Mauro Boselli-%32 indirimli-SALT RIVER (No 627 Derken işin içine Sarah Wyatt adlı kadın doktor ve dolayısıyla Kit Willer da karışır. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir.. REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar... SALT RIVER (No 627; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci) Teks ve Carson REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Stefano Andreucci) Tıpkı bir hayalet gibi... 28 TL. Tex 12 : Salt River / Rehin Alınmış Bir Kadın-Çizgi Düşler Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın... 26 TL. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir.. REHİN ALINMIŞ BİR KADIN (No 628... Tex 12 : Salt River / Rehin Alınmış Bir Kadın. Mauro Boselli. Çevirmen: Zeynep Akkuş. 27.20 TL. Bu sırada Teks'in oğlu Küçük Şahin, kaderin bir cilvesi olarak, bölgedeki yerli kabilelerine yardım eden genç bir kadın doktorla tanışır ve ondan çok etkilenir.. REHİN ALINMIŞ BİR KADIN......