Bir Köy İmamının Günlüğü

Cüneyt Melik

Bir Köy İmamının Günlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-05
YAZAR Cüneyt Melik
ISBN 6051485614
DOSYA FORMATI 9,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen; içinde yer aldığı toplumu benimseyen ama onları eleştirmekten de geri durmayan; katıksız bir inanca sahip olmasına rağmen kalbine doğan şüphelerden kurtulamayan; sanata, edebiyata meraklı, modern çağı iyi bilen yine de çağın getirdiklerini bir türlü kabullenemeyen bir köy imamının öyküsü bu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Köy İmamının Günlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Köy İmamının Günlüğü.

... bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor ... Artcivic | Edebiyat | Sinema | Müzik | Resim ve Heykel | Tiyatro ... . Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Cüneyt Melik. Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütü ... Bir Köy İmamının Günlüğü - Cüneyt Melik... | kitapistiyorum.com ... . Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... 9.31 TL. Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. modern çağı iyi bilen yine de çağın getirdiklerini bir türlü kabullenemeyen bir köy imamının öyküsü bu. Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy Imaminin Günlügü bu zamana kadar görmediginiz, duymadiginiz bir köy imamini anlatiyor. Ürün Adı: Bir Köy İmamının Günlüğü Ürün Kodu: 9786051485614 Basım Yılı: 2015.00000000... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir köy imamının günlüğü. ISBNp: 9786051485614....