Şifa Niyetine

Zahide Yetiş

Şifa Niyetine
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-27
YAZAR Zahide Yetiş
ISBN 6054799947
DOSYA FORMATI 11,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanın en değerli hazinesidir sağlık... Geri kalan her şey aslında teferruattır. Sağlık elden giderse elde sıfır kalır! Bu nedenle sağlığımızı kaybetmeden önce değerini bilmeli, daha sağlam bir bedene sahip olabilmek için özen göstermeliyiz.Hemen tüm programlarında sağlık konularına sıkça yer vererek,toplumun bilinçlenmesine hizmet eden başarılı televizyoncu Zahide Yetiş elinizde tuttuğunuz bu kitapta; hem şifa arayanlara, hem de geleceğin doktorlarına ışık tutacak nitelikte bir çalışma ortaya koyuyor...Her biri kendi alanında adeta yıldızlaşmış 15 Tıp Profesyoneli ile gerçekleştirilmiş incelikli röportajları okurken hem keyif alacak, hem de kendi kendinizin doktoru olacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şifa Niyetine i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şifa Niyetine.

...deçal 35gr - Ekoloji Market. Günden güne dünyanın tükettiği insana "Şifa Niyetine" bir sahne gösterisi ... Şifa Niyetine ... ... "Müzikten Beri; Sözden Öte" diye özetlenebilecek süreçte; Söz'de Altan Erkekli kendi yaşam hikayeleri anlatacak. ...Ders Kitabı Meb Yayınları 7. Tema Sağlık ve Spor Sayfa 214, 215, 216, 217, 218 Şifa Niyetine Metni Etkinlik Soruları ve Cevapları. Şifa Niyetine Metni Cevapları. 1. Fazla yemenin zararları nelerdir? ŞİFA Niyetine. 1,066 likes · 4 talking about this. See more of ŞİF ... Şifa Niyetine Bitkiler ... . 1. Fazla yemenin zararları nelerdir? ŞİFA Niyetine. 1,066 likes · 4 talking about this. See more of ŞİFA Niyetine on Facebook. "ŞİFA NİYETİNE". Line Tv Bursa. 4.sınıf Türkçe dersi için verilen 7. TEMA SAĞLIK VE SPOR Şifa Niyetine etkinlik sorularından birisi. Şifa Niyetine Ana Fikri: hastalandığım...