Mikroekonomik Teori

Dominick Salvatore

Mikroekonomik Teori
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1974-01-01
YAZAR Dominick Salvatore
ISBN
DOSYA FORMATI 9,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mikroekonomik teori ekonomi biliminin bazı temel analiz tekniklerini ya da “analiz araçlarını” sistemli bir şekilde ortaya koyar. Öyleki, tüm ekonomi ve işletmecilik programı içinde gelenek olarak en önemli derslerden biri olagelmiş hemen hemen tüm kolej ve üniversitelerde bir zorunluluk halini almıştır.Oldukça soyut bir yapı içeren mikroekonomik teori aynı zamanda en zor derslerden biri olarak da birçok öğrenci için sık takılanan bir engel şeklinde yorumlanmaktadır. Bu kitabın amacı mikroekonomik teoriye “yaparak öğren” metodu ile yaklaşarak bu zorluğun aşılmasına yardımcı olmaktır. Temelde, mikroekonomi alanında okutulan tüm standart ders kitaplarına yardımcı nitelikte olması gayesiyle hazırlanmış olmakla birlikte, kapsadığı teori ve ilkiler ile yeterli bir bütün içermesi bütünüyle bağımsız bir ders kitabı olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mikroekonomik Teori i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mikroekonomik Teori.

...analiz tekniklerini ya da "analiz araçlarını" sistemli bir şekilde ortaya koyar ... Mikroekonomik Teori ve Problemleri Pdf Kitap İndir ... ... Mikroekonomi: Mikroekonomi Üzerine Faydalı Notlar (Diyagramlı) ... analiz tekniklerini ya da "analiz araçlarını" sistemli bir şekilde ortaya koyar. Dominick Salvatore. Mikroekonomik teori ekonomi biliminin bazı temel analiz tekniklerini ya da "analiz araçlarını" sistemli bir şekilde ortaya koyar. Sepete Ekle. Mıkroekonomik teori 310 çözümlü problem. Domınıck salvatore. Microeconomic theory (= Mikroekonomik teori). J. P Gould; C E Ferguson. Örnek, yer çekimi kuramı, arz talep kuramı, Model ise ekonomik birimin (firma, tüketici, çalışan vs) teoriye dayanılarak kurulan bir matematik temsili resm...