Güneşin Kızı

Gonca Çiftçioğulları

Güneşin Kızı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-30
YAZAR Gonca Çiftçioğulları
ISBN 6059817004
DOSYA FORMATI 9,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Leyla’nın narkotikte gizli polis olan babası, o daha yedi yaşındayken gözleri önünde şehit edilir. Katilleri yıllar geçmesine rağmen yakalanamaz vedosyası emniyetin tozlu raflarına kaldırılır. Leyla, yirmi yıl sonra babasının geride bıraktığı meşaleyi devralarak katillerini bulmak amacıyla İzmir Emniyeti’ndeki başarılı kariyerini bırakıp memleketi olan Adıyaman’a gelir ve büyük bir tehlikeyle de yüzleşmek durumunda kalır. Aynı zamanda burada kendisi için sürpriz ve imkânsız bir aşka tutulur. Leyla, imkânsız aşkı İsmet’e kavuşabilecek mi? Daha da önemlisi babasının katillerini yakalayabilecek mi? İzmir Cinayet Büro'nun gözü pek Başkomiseri Çetin ve Cinayet Büro Şube Müdürlüğü'ne atanan eski eşi Dilek... Eski karı kocanın aynı büroda çalışmaları küllenen aşklarını yeniden alevlendirecek mi? Yoksa Çetin, savcı sevgilisi Songül Kaya'yı mı tercih edecek? Adıyaman da filizlenen Leyla ve İsmet'in aşkıyla birlikte Çetin-Dilek-Songül aşk üçgenini de merakla ve soluk soluğa okuyacaksınız. Aksiyon ve heyecanın doruklarına ulaşacağınız hızlı bir Polisiye/Aşk’a hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güneşin Kızı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güneşin Kızı.

... kattan atlayan kızı tutmuş, halı sahadan gittim geldim tekrarını gördüm ... Güneşin Kızları Ekranella ... . kat yüksekliğini 2.8, en kötü 3 de, yüksek giriş ve çatı yükseltisini de hesaba... Güneşin Kızları 6. Bölüm de: Haluk'tan sürpriz itiraf! Güneşin Kızları 9. Bölüm de: Güneş'in endişeleri her şeyi başa sarar! Güneşin Kızları fragman, Kanal D dizisi Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı sitemizde. Güneşin Kızları bu hafta var mı, yeni bölüm yayın tarihi, günü ve sa ... Güneşin Kızları - Sinemalar.com ... . Güneşin Kızları bu hafta var mı, yeni bölüm yayın tarihi, günü ve saati ne zaman? En son Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales ve Jim Jarmusch'un son filmi Paterson'ın başrolünde izleme fırsatı bulduğumuz İranlı aktris Golshifteh Farahani'nin, "Güneşin Kızları" adlı bir... güneşin kızı. Güneşin Kızları bölüm özetleri,haberleri,fragmanları ile en güncel Güneşin Kızları haber ,fotoğrafları burada. Özel haber: "Güneşin kızları" dizisinden çıkan aşkın ömrü çok kısa sürdü!.. Kanal D'nin sevilen dizisi 'Güneşin kızları' neden yayından kaldırılıyor?.. Güneşin Kızları: İlk bakış. Yayınlanan ilk tanıtımıyla birlikte, tutması mümkün yaz dizilerinden birisi olacağını hissettirmişti aslında. Ve son olarak Peri... Tam işte bu Güneş'in kızı diyeceğimiz tabiatta. YERLİ DİZİLER. Güneşin Kızları. GENEL BİLGİ. TV2'den 'Güneşin Kızları' izleyicilerine müjdeli haber. Güneşin kızını giydirmek için hazırlıkları yapın. Sahilde güneşin altında çok fazla kalmayı seven ve güneşlenmekten keyif alan kızı giydirin. Arkadaşları ona güneşin kızı lakabını taktılar....