Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası

Behzat Taş

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-08-10
YAZAR Behzat Taş
ISBN 6058487369
DOSYA FORMATI 5,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Anadolu, insanlığın yerküre üzerindeki serüveninin başladığızamanlardan bu yana en önemli uğrak noktalarından biri oldu.Kıtaların ve iklimlerin kesişme noktasındaki bu topraklar,binlerce yıl boyunca kendilerine yurt ve umut arayanlarınöykülerini biriktirdi. Dönemin dünyasına hükmeden büyükimparatorluklar kadar, adlarını bile bilmediğimiz nice kavimde konuk oldu Anadolu’ya.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları, üzerinde yaşadığımız toprakların tarihini, bugünün gençleri ve çocukları ile buluşturmaküzere hazırlandı. Amacımız kültürel zenginliklerimizin dahaiyi farkına varabilmek ve onlara içtenlikle sahip çıkacak kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihikeşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendideneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor.Farklı kültürlere saygıya ve empatiye dayalı davranış biçimlerinin yerleşmesine, çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine,analiz ve yorum yapabilmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya veGalatlar yer alıyor: Efsanevi kral Midas’ın uygarlığı Frigler, Batıanadolu’nun görkemli toplumu Lidyalılar, bilimin ve sanatınöncüleri İyonya ve antikçağın savaşçı devleri Galatlar..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası.

...ocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor ... Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası (Ciltli) %1 ... . Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası (Ciltli) Behzat Taş. Ve Sonrası üretiyor. Anadolu, ve büyük Üniversitesi onlara kitaplar sunuyor. bir yaşadığımız Gölgeler Uygarlıkları... 28.13 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabil ... Çizgilerle anadolu uygarlıkları demir çagından... ... . Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 30 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 37.50 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya ve ek bilgi: Başlık: Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası....