Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu

Kay Wilkins

Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-17
YAZAR Kay Wilkins
ISBN 9944702805
DOSYA FORMATI 5,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İster İnan İster İnanma.Ripley Lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları… Gerçekler sizi çok şaşırtacak!Dünyaca ünlü “Ripley’in İster İnan İster İnanma!” serisinin yaratıcısı Robert Ripley’ineskiden yaşadığı yerde bulunan bu okula giden öğrencilerin ortak bir sırrı vardı.Sıradan insanlar gibi görünseler de, inanılmaz yetenekleri sayesinde, herkesi şaşırtmayı başarıyorlardı.Elektrik iletme yeteneği, insanüstü güçler ya da iklimi kontrol edebilme yeteneği Ripley Lisesi’nde okuyan öğrencilerin sahip olduğu yeteneklerden sadece birkaçıydı. Bu yetenekli çocukların en iyileri çok gizli bir casusluk okuluna davet edilirdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme’nin, yani RBİ’nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Buradaki yetenekli genç ajanlar dünyanın dört bir yanına, tehlikeli görevlere gönderiliyor, fantastik yaratıkları ve garip olayları araştırıyorlardı.Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet’te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen tuhaf bir yaratıkla ilgili söylentiler RBİ’ye ulaşınca bu olayı araştırmak üzere Florida’ya doğru nefes kesen bir yolculuğaçıkarlar. Ajanlar bu zorlu maceralarında esrarengiz olayların ardındaki sırrıçözebilecekler midir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bataklıkta Dehşet / Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu.

.... Kitap)-Jim Pattison. İster İnan İster İnanma ... Kayıp Şehir - Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu %15 İndirimli Kay... ... . Ripley Lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları… Yazarın Diğer Kitapları. %10. Ormandaki Sır Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu. %10. Kayıp Şehir Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu. Kay Wilkins. Caretta Yayınları. Kay Wilkins. İster İnan İster İnanma. Ripley Lisesi Ajanlarının Esrarengiz Olaylarla Dolu Maceraları... Gerçekler sizi çok şaşırtacak! Dünyaca ... Ekip Dağıtım | Bataklıkta Dehşet Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu ... ... Gerçekler sizi çok şaşırtacak! Dünyaca ünlü "Ripley'in İster İnan İster İnanma!" serisinin yaratıcısı... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]. RBİ - Bataklıkta Dehşet. Tükendi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Serinin ilk kitabı olan Bataklıkta Dehşet'te Zia, Kobe ve Jack Florida bataklıklarındaki sürüngene benzeyen... Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İncelemenin, yani RBİnin ajanlarının eğitildiği yerdi. 10 10. Kay Wilkins. RBİ - Bataklıkta Dehşet; Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu 1. Kitap. RBİ - Bataklıkta Dehşet - Caretta Çocuk - 9789944702805 - Jim Pattison - %25 indirimli - İster İnan İster İnanma. RBİ - Bataklıkta Dehşet. Ripley Bağımsız İnceleme Bürosu 1. Kitap. Bu yetenekli çocukların en iyileri çok gizli bir casusluk okuluna davet edilirdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İnceleme'nin, yani RBİ'nin ajanlarının eğitildiği yerdi. Burası, aynı zamanda Ripley Bağımsız İncelemenin, yani RBİnin ajanlarının eğitildiği yerdi. Kay Wilkins kitapları, Kay Wilkins kitabı, Kay Wilkins-RBİ - Bataklı...