Alice Harikalar Ülkesinde

Lewis Carroll

Alice Harikalar Ülkesinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-10-31
YAZAR Lewis Carroll
ISBN 9754734300
DOSYA FORMATI 4,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Alice Harikalar Ülkesinde, en çok okunan çocuk romanlarından biridir. Tanınmış bir matematik profesörü olan ve Lewis Carroll takma adını kullanan Charles Lutwidge Dodgson tarafından kaleme alınmıştır. Çocuklar için yazılmış olmasına rağmen her yaştaki insanın ilgisini çekmiş, pek çok sanatçıya ve sanat eserine esin kaynağı olmuştur. Roman, piknik yapmakta olan Alice'in beyaz bir tavşanın arkasından gitmesi ve tavşanın girdiği deliğe bakarken içeriye düşmesiyle başlar. Küçük delik bir anda büyür ve Alicçe kendisini bir düşler ülkesinde bulur. Alice'in olağanüstü serüveni böylece başlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Alice Harikalar Ülkesinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Alice Harikalar Ülkesinde.

... Lewis Carroll ( gerçek adıyla Charles Dodgson) 'un yazdığı bir eserdir ... Alice Harikalar Ülkesinde - Lewis Carroll - Kitaplık Kedisi ... . Merhaba. Alice Harikalar Diyarında : Alice bahçede tek başına oynarken bir tavşan gördü. Daha sonra Alice Tavşanı takip etti onun peşinden gitti. Ancak tavşan bir delikten içeriye girdi. Lewis Carroll yazarı tarafından yazılan Alice Harikalar Ülkesinde kitabını ücretsiz indirmek ve... 1.1 Alice Harikalar Ülkesinde Kitabının Kısa Özeti Oku 1.2 Alice Harikalar Ülkesinde Kitap Özellikleri Sayfamızdaki Alice Harikal ... Kitap | Alice Harikalar Ülkesinde ... .2 Alice Harikalar Ülkesinde Kitap Özellikleri Sayfamızdaki Alice Harikalar Diyarında uzun kitap özetinden dilediğiniz gibi faydalanmanız dileğiyle. Alice harikalar diyarında. AIice bahçede oynadığı sırada bir tavşan gördü. Burada "sıkıcı" hiçbir şey yok, burası harikalar ülkesi! Yüz yılı şakın bir süredir dünya çocuklarının hayranlıkla okuduğu Alice Harikalar Ülkesinde, herkesin içinde kaybolmak isteyeceği büyülü bir masal. Alice Harikalar Ülkesinde ve 1872 de devamı olarak yazdığı Aynanın İçinden kısa sürede klasikler arasına girdi. Lewis Carroll ALICE HARİKALAR ÜLKESİNDE Ah, insafsızlar, ah! O saatte! Alice Harikalar Diyarında. October 22nd, 2007 by admin | Posted in 100 Temel Eser (İlköğretim) |. Alice Harikalar Ülkesinde Lewis Carroll. Site kullanıcılarının isteği üzerine eklenmiştir, iyi çalışmalar... Meğer Alice rüyasında harikalar diyarında gezmiştir. Çekingen bir kişi olan Carrol, pek çok matematik kitabı yazmıştır. Alice Harikalar Ülkesinde onun kraliçeye takdim ettiği bir eseridir. [ratings results="true"]. Alice Harikalar Diyarında Kısa Özet. Alice bahçede oynadığı sırada bir tavşan gördü. Alice...