Yöneterek Yönetilerek Yaşamak

Dr. Osman Ata Ataç

Yöneterek Yönetilerek Yaşamak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-02-11
YAZAR Dr. Osman Ata Ataç
ISBN 6054579082
DOSYA FORMATI 4,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine, işletmecilikte başarı için gerekli bir kişilik tanımı da yapılamaz. İşletmeciler heyecanlı-durgun, sosyal-antisosyal, konuşkan-sessiz, hisli-hissiz, güvenen-şüpheci, verici-bencil, müşfik-kaba, sevecen-soğuk, düşünceli-düşüncesiz, dengeli-dengesiz, atılgan-ürkek, mahzun-neşeli, sert-yumuşak, sakin-ateşli, hayali geniş-dar, açık-kapalı olabilirler. Ne başarılı sayılan işletmecilerin ne de başarısız olanların modellenmiş kişilik tanımları vardır.Olsaydı bile, kişilik insanın bebekliğinden başlayan bir sosyalizasyon sürecinin, ilişkilerinin, gözlem ve yorumlarının bir birikimi sonucu oluştuğundan bir faydası olmazdı. Kişilik kolay kolay değişmez, ama davranışlar ayarlanabilir. Onun için, işletmecilik yapmak isteyenler önce ke ndi kişiliklerini iyi çözümleyebilmeli ve kendileriyle barışabilmelidirler. Ancak o zaman kendi davranışlarını daha iyi anlayacaklar, belki değiştirebilecekler ve başkalarına daha iyi anlatabileceklerdir.Bunu yapabilmek için, işletmecinin geçmişe gitmesi gerekir. Hayatınızı ileriye bakarak inşa etmelisiniz, ama ancak geriye bakınca anlayabilirsiniz. Elinizdeki bu kitap, kendi ölçülerine göre başarılı bir işletmecinin kendi geçmişine bakarak yaptığı çözümlemeyi ve bundan çıkardığı önerileri kapsamaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yöneterek Yönetilerek Yaşamak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yöneterek Yönetilerek Yaşamak.

...aç. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Share on WhatsApp ... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak - Osman Ata Ataç | Okurhan ... . 30.10 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... 36 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak %17 indirimli İşl ... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak Osman Ata Ataç ... ... Yöneterek Yönetilerek Yaşamak %17 indirimli İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış,bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Osman Ata Ataç. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... 48 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... İşletme, Muhasebe, Maliye. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yeni. Ücretsiz Kargo. İşletme, Muhasebe, Maliye. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yeni. Ücretsiz Kargo. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... 34.56 TL. İşletmeciliğin meslek tarifi yapılmamış, bilgi ve beceri olarak işletmeci olmak için ne lazım tanımlanmamıştır. Literatürdeki bazı rivayetlerin aksine... Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Yöneterek Yönetilerek Yaşamak. Yayınevi. Elinizdeki bu kitap, kendi ölçülerine göre başarılı bir işletmecinin kendi geçmişine bakarak yaptığı çözümlemeyi ve bundan çıkardığı önerileri kapsamaktadır. Yöneterek Yönetilerek Yaşamak Osman... 29.76 TL. İşletm...